Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok rólam?

Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
Hát,hogy is kezdjem...Szeretem az idegen nyelveket,a törit és a sportot,a rock zenét,és néha nézek animét,illetve olvasok mangát(nem sokszor,ezért nem vallom magam valami nagy,befordult animésnek.(: ). Viszont az emberekkel nagyon távolságtartó vagyok.Nem most kezdődött,már egész kicsi korom óta van ez így. Nem bírom a tömegeket,de néha már 10 embert elviselni is nehezemre esik. Nem vagyok magányos,meg nem vagyok depis sem,csak furcsa,hogy nem igénylek társaságot,ehelyett olvasok,zenét hallgatok,tanulok,ilyesmi.Persze ha valaki odajön hozzám beszélgetni,beszélek vele,de hamar megunom a dolgot. Nem szeretek bulizni,sétálni,bringázni is egyedül szoktam. A suliban nincsenek különösebben barátaim,az osztályommmal eléggé távolságtartó vagyok,úgyszintén a tanáraimmal is.A családommal sem olyan jó a kapcsolatom,inkább nevezném semlegesnek.Mindenkinek megvan a maga dolga,nem gyakran beszélünk egymással. A kérdés adott: ti mit gondoltok rólam? Normális vagyok,vagy esetleg vannak gondok a fejemben? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!
2016. márc. 19. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Figyelemre vágysz.


Ezért írtad ki ezt a kérdést is.

2016. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel gond,sajnos nagyon sok a primitív ember,akiknek a társaságát,meg a hülyeségeiket és sem szeretem.

Csak arra kell vigyázni,hogy nehogy átmenjen szociális fóbiás betegségbe a dolog.

2016. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az egészel az alap a probléma maga a család, ha ott nincsenek rendbe a dolgok akkor kihat az egész környezetedre. A családban semm beszéltek vagy is nincs meg az alapvető kommunikáció tudod a milyen volt a suli és hasonló kérdések? Ettől nem leszel rossz ember, de tud hogy az embereknek szükségük van társaságra. Ha valamibe segíthetek írjál nyugodtan.
2016. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mert ez mi ha nem szociális fóbia már most?

Egyébként nem bántásképpen, de itt Ő a furcsa és nem azokat akiket nem tud elviselni, mert eltér a többségtől, amíg ez neki/neked nem gond, addig nincs baj. Csak a hozzád hasonló emberekkel fogsz kijönni és más a társaságodat se fogja keresni maximum addig az 5 percig míg kiderül milyen is vagy...de mint mondom, ha neked jó így, akkor nincs problem.

2016. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden osztályban van egy-két ilyen visszahúzódóbb zárkózottabb gyerek. Nincs ezzel semmi baj, teljesen normális, ahogy az osztálytársaid és a többiek is normálisak. Idővel majd változni fogsz.
2016. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen vagyok. Ne hagyd h elhitessék veled, h ez betegség, amit kezelni kell, vagy h meg kell változnod a sikeres élethez. Évekig hallgattam a "ne legyél már ilyen antiszoc" szöveget, és nagyon sértő. Teljesen normálisak vagyunk, csak ritkák.
2016. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira ritkák sem.
2016. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönm szépen mindenki válaszát! :) A segítégemre voltatok. :)
2016. márc. 19. 19:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség. Te csak simán introvertált vagy.
2016. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, amíg meg nem találtam a nekem való társaságot. No meg engem elég sok minden érdekel, és az emberek jó információ források tudnak lenni, szóval a kamaszkorom utolsó időszakára eléggé megnyíltam, ahhoz képest, hogy egészen addig elég zárkózott voltam és gyakran szívesebben voltam egyedül.

Teljesen normális vagy, nincs veled semmi gond, viszont ha majd megtalálod a saját, hozzádillő társaságodat, lehet, hogy meg fogsz lepődni azon, hogy mennyivel más velük :)


Hány éves vagy egyébként?

2016. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!