Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van olyan ismerősötö...

Nektek is van olyan ismerősötök, "barátotok", aki akaratlanul is csak a bajt hozza a fejetekre?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, aki kezd számomra teher lenni.

Alapvetően jó indulatú és szeretni való, de olyan dolgai vannak, amik nem férnek bele az én életembe. Olyan dolgokat mesél el, amiket nem akartam tudni, pl. egy közös ismerősünket szapulja, akivel én egész eddig jól kijöttem, és közöm nincs ahhoz amiket elmesélt róla, és hogy neki mi a problémája vele. Én azt az embert több éve ismerem, de ezt a lányt csak pár hete. Ráadásul mindig minden balul sül el ami vele kapcsolatos, egy közös egyszerűnek ígérkező program is bonyolulttá válik. És még lecseszni sem tudom, mert mindig jót akar, tehát nem direkt csinálja. Folyton elkésik, vagy váratlanul jön, rossz tanácsokat ad, én meg megfogadom, mert annyira biztosra tud állítani mindent. Fura egy jelenség.

Mielőtt félreértés esne, itt nem férfi-nő kapcsolatról van szó, én is lány vagyok.

Viszont gondolkodtam majdnem, hogy ezotéria témakörbe kellene a kérdést feltennem, mert úgy érzem ez a lány egy rossz ómen, de végül is értelmes válaszokat várok.

Én mindig előre látó vagyok, kimért és precíz, ő meg hebehurgya.


2016. márc. 21. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

A barátnődnek nem rózsaszínre van festve a haja vége véletlenül?

Mert pontosan illik az én barátnőmre a leírás (kivéve a közös ismerős szapulása), és egyéb okok miatt a megfojtásához jelen pillanatban egy kanál vízre se lenne szükségem, de mégsem tudom megszakítani vele a kapcsolatot, mert egyébként egy aranyos, élettel teli lány.

2016. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

A lelki társam az....

Hatalmas munka van mögöttem és még hatalmas munka vár rám....

2016. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Akadhat ilyen az ember útjában...Szerintem itt az a feladat, hogy megtanuld figyelmen kívül hagyni a típust. Hogy megtanuld, vannak kevésbé fontos emberek.
2016. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne kiáltsuk már ki a sátánnak, amikor igazából egy rendes, jó lelkű, igaz barát!

Az, hogy elmesélt bizalmasan valamit, amiről te eddig nem tudtál, az nem hiba. Ha nem tudtad volna meg haverod furcsa dolgait, attól azok még léteztek volna. Mi a jobb: a tudatlan boldogság, vagy az esetenként rideg, őszinte valóság?

Az, hogy elkésik, meg "váratlanul jön", hadd ne mondjam... dedós dolog ilyenen fennakadni.

A tanács meg tanács. Nem kötelező megfogadni. Egyedül a te felelősséged, hogy hallgatsz-e valaki tanácsára.

De egyszerűbb mindent, még a véletleneket is ráfogni, és őt bűnbaknak kikiáltani... könnyebb a léleknek...

2016. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1# nem rózsaszín, de az egyik barátom meg azt kérdezte, hogy nem szőke? Nem az, és nem is jellemző rá, mert amúgy művelt, intelligens, szépen beszél, de minden amit tesz, azután kő kövön nem marad. Azért van bennem is a kettősség, mert amúgy velem aranyos, és mindig azt mondja, hogy bízzak benne. Én meg mindig hallgatok rá, aztán amikor úgy alakul, hogy tévedett, még azt is meg tudja magyarázni. Ebben nyilván én is hibás vagyok, de gondolkodom ,hogy akarom-e ezt a barátságot. Talán jobb lenne időben megszakítani.
2016. márc. 21. 21:55
 6/13 A kérdező kommentje:
4# nem kiáltom ki bűnbaknak, lehet hogy nem illik össze a mentalitásunk. Számomra olyan érzés, hogy a bajt hozza rám, de mint írtam is, szerethető lány. Nyilván én is szeretem valamiért, ha eddig eljutottunk, csak nem vagyok biztos benne, hogy erőltetnünk kéne. Most csak azt érzem, hogy bármi ami vele kapcsolatos, túl bonyolult.
2016. márc. 21. 21:58
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Csak simán energiavámpír és a jófejsége álca. Van ilyen típus, ha sorozatban rossz tanácsokat ad, legalább mindig tudod, hogy az ellenkezője jó lesz neked. Ha meg szapulja azt, akit kedvelsz, szimplán állítsd le. Nyilván ő sem tökéletes, róla is lehetne mit mondani.
2016. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy valaki jószándékú meg kedves még nem biztos, hogy okosabb mint te. Ezentúl mérlegelj és ha úgy véled nincs igaza, akkor ne fogadd meg a tanácsát, innentől pedig felhőtlen a kapcsolat, mindenki boldog.
2016. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy jelen pillanatban kicsit segítségre szorul, és nem akarom cserben hagyni. Nem gondoltam, hogy okosabb,csak mert jó szándékú, inkább arról van szó, hogy úgy adja elő magát, hogy az ember tényleg elhiszi.
2016. márc. 21. 22:51
 10/13 anonim ***** válasza:
2016. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!