Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy ismerősötök azt mondaná...

Ha egy ismerősötök azt mondaná utálja a városotokat, annyira hogy hánynia kell tőle, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Nem esne tőle rosszul?
2014. aug. 9. 18:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
A saját városát vagy a tiédet? Egyébként nem esne rosszul mert én is utálom a városom, rossz unalmas putri az egész
2014. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Attól, mert itt születtem/itt lakom még nem kell kötelezően szeretnem és megvédenem, mikor valljuk be, hogy nem sok városra lehet azt mondani, hogy olyan nagyon jó lenne, max 1-1 részei.
2014. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekelne. Szeretem a szülővárosom, de ettől függetlenül a legrosszabb rémálmaim egyike lenne, ha itt kellene leélnem az életemet. Mondjuk azért szebben is fogalmazhatna. 18/F
2014. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetértenék vele, ugyanis én is utálom!
2014. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy hánynia kell tőle, elég alpári viselkedés. Biztos nagyon kulturált és kifinomult az illető aki ezt mondja.
2014. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én is egyetértenék vele, mert szívből gyűlölöm az enyémet!
2014. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően én elég sok helyen jól érzem magam, de ez az én befogadóképességemen múlik. Alapvetően megkérném, hogy fejtse ki a véleményét, de valószínűleg egyetértenék vele.
2014. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Megérteném!

...egy miskolci

2014. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kicsit rosszul esne, mert én szeretem, de nem vesznék össze vele emiatt (:
2014. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Bizonyos városok esetén (Ózd, Miskolc) megérteném, de a szülővárosom esetében közölném az illetővel, hogy egy idióta, ugyanis egy kifejezetten jó városban élek, ami turisztikai szempontból kiemelt helyen van, szép a környezet, jó a közbiztonság, kevés a cigány, van munkalehetőség szóval ha itt nem tud boldogulni, akkor sehol.
2014. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!