Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkók olyan sokan a...

Miért bunkók olyan sokan a diákmunkásokkal?

Figyelt kérdés

Eddigi összes munkahelyemen volt legalább egy ember, aki rohadt bunkó volt velem, folyton beszólt, bunkón magyarázott, flegmázott, beköpött a főnöknek ha elrontottam valamit, stb...

És nem értem ez mire jó. Mi a baj azzal, hogy valaki diákként ott dolgozik? Ő profin kezdte a munkát? Miért nem tud türelmes lenni azzal, aki az első pár napját tölti itt?!


2016. márc. 22. 20:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Én ehhez annyit tennék hozzá, hogy az utolsó diákhelyemen én az elejében nagyon lelkes voltam, mindig gyorsan megcsináltam mindent, volt mikor egyedül kirámoltam egy konténert és akkor cserébe azt kaptam a helyben dolgozóktól, hogy folyamatosan b*szogattak, kiközösítettek, utoljára már undor pofát vágtak reggel mikor bementem melózni. Még a diákszövethez is tettek panaszt, hogy én trehány vagyok, nem akarok dolgozni, holott ha elvégeztem a kapott feladatot azonnal megkerestem azt aki felügyelt ránk új feladatért. Vége fele persze már lanyhult a lelkesedésem, minek is lettem volna az mikor senki sem vette észre, sőt belém rúgtak ahol csak tudtak. És hogy nevén nevezzük a dolgokat, ott hagytam a Szeged Naturtexet illetve az ahhoz kiközvetítő Melo-Clubot is és elmentem inkább közmunkára, mert még az is 100x jobb mint a legtöbb diákmunka!

2016. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én a TESCO-ban voltam diákmunkán.

Nem azt mondom, hogy mindenki kedves volt velem, volt, hogy rám üvöltöttek vagy bunkók voltak velem.

De nem szívtam mélyre, tudtam, hogy ez csak egy rövid ideig tart. Így is igyekeztem a rám bízott munkát a lehetőségeimhez mérten a legbecsületesebben elvégezni. :)

2016. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!