Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen szemétnek kell...

Tényleg ilyen szemétnek kell lennie mindenkinek?

Figyelt kérdés
nemrég , szombaton kaptam egy új kerékpárt az édesanyámtól , és a nevelő apukámtól . A többiek mind azt mondják hogy ez sz*r , meg hogy egy gagyi ócskavas . Ez engem úgy szíven ütött , hiszen tudom hogy rengeteget dolgoztak érte hogy nekem legyen egy új biciklim . Az a személyes véleményem hogy ők mindig mindent megkapnak , és így nem tudják értékelni a valódi törődést , és a szeretetet . En tényleg , úgy örültem neki hogy csak na , és viszont sajnálom az olyan gyerekeket , akiknek nem adatik meg egy új kerékpár , vagy bármi . Ti mit gondoltok erről ? Én lennék túl érzékeny ?
2016. márc. 23. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem esik jól senkinek az ilyen!

A gyerekek gonoszak. Az érett ember nem foglalkozik azzal, más szóban bántani akarja, akkor nem lehet megbántani.


Amúgy milyen bringa? Hány sebességes?

2016. márc. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért beszélsz ilyenekkel?

Agy mosott, sznob, agyhalott férgektől mit akarsz?

2016. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazatok van . Nem kellene foglalkoznom ilyen emberekkel . Kedves első. Egy kék Mountain Bike , és 18 sebességes :)
2016. márc. 23. 00:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irigységből mondták. Még akkor is így lehet ha netán tehetősebbek mondták. Mert ők soha nem kaptak igaz szeretetből semmit és a szeretetet irigylik nem a biciklit.
2016. márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ismerős a helyzeted. Nekem is mikor meglett az új bringám fikázták. Már mindenkinek volt jó bringája az osztályomban, csak mi nem voltunk tehetősek és évekkel később kaptam egyet szülinapomra. Olcsóbb az osztálytársaimétól, de nekem megfelelt és nagyon örültem neki. 55-el tekertem vele. :) Mostanra már anyukám használja, az osztálytársaimé meg gondolhatod... kuka. Sok az önző, irigy ember.
2016. márc. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is irigységből mondták, meg lehet hogy tudják hogy veled törődnek a szüleid, velük pedig nem igazán. Ha te a bringáddal elégedett vagy, akkor minden rendben. Az én bringámat is csúfolták, hogy nincs elé sebessége, de nekem megfelel, és javítva gyorsan tud menni. Szóval ne törődj velük. :)
2016. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. Valami miat irigyek :)

Örülj hogy ilyen szüleid vannak és a bringádnak is. Légy boldog, nem szabad más emberek véleményel foglalkozni, a barátaid majd veled együtt örülnek :)

2016. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rosszindulatú, rothadó lelkű emberekkel nem kell foglalkozni. Én is tök örülnék egy új montinak, pláne ha szeretettel adná nekem valaki.:)
2016. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!