Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért én köszönjek mindenkinek?

Miért én köszönjek mindenkinek?

Figyelt kérdés

Ha én nem köszönök ismerősnek akkor nekem se köszönnek és látom rajtuk hogy "Na mekkora bunkó hogy nem köszönt" arckifejezést!

De akkor ez vissza fele is igaz!



#bunkóság #KÖSZÖNÉS
2016. febr. 20. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem köszönök az idősebbeknek. Az ilyesfajta "tiszteletet", illetve ennél az esetnél előzékenységet, ki kell érdemelniük. Nem úgy megy az, hogy idősebb, és akkor én már legyek vele udvarias! Majd ha kiérdemli.
2016. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt most nem csak idősebbekről van szó hanem nállam fiatalbbakról is!
2016. febr. 20. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vastagon lesz*rom az ilyen embereket, sokszor fordult már elő, hogy én köszöntem akkor köszönt, de akkor is látszott, hogy amúgy meg se mukkant volna, következőnek levegőnek néztem...se kutyám se macskám nekem az ilyen suttyó
2016. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert csak kinézetre hasonlítasz rájuk.

Azért, mert 14 éves lány vagy egy discoban, aki ismerkedni akar velük.

Azért, mert így tudod őket egy számukra ismeretlen barátod kezére juttatni.

Azért, mert kíváncsi vagy, hogy hogyan reagálsz rá, ha megteszed.

Azért, mert tudod, hogy ők a hátad mögött köszönnek vissza, úgy hogy elsőre észre se veszed.

Azért, hogy békén hagyjanak.

Azért, mert van egy célod és nem akarod veszélyeztetni.

Azért, mert riporter vagy ők pedig a riportalanyok.

Azért, mert tudod, hogy a köszönésedet újra lehet értelmezni, és akármi másnak is értelmezhetik.

Azért, mert tudod, hogy hova fog vezetni és neked ez jó.

2016. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene ebből ügyet csinálni. Nem kell várni, hogy köszönnek -e vagy sem, hanem ahogy meglátod őket, köszönsz. Szimplán jólneveltségből. Vagy példamutatás miatt. Vagy mert kulturáltabb vagy, mint ők.

De ha nem akarsz, ne köszönj, viszont akkor meg ennyi, ne rágódj a dolgon, hogy ők mit miért. Csak a magad viselkedését határozhatod meg, a másét nem.

2016. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönés logikában egy jelzés.

Ha nem szeretnéd tudatni, ott vagy, vagy beszélni velük, vagy egyéb alternatívát tudatni vele, ne köszönj. Ha majd szóvá teszik, magyarázhatsz. Addig shzarj bele, de nagyon magasról.

2016. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!