Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok kismama miért viselkedik...

Sok kismama miért viselkedik igy? Van még akit irritál?

Figyelt kérdés
Mások esznek, erre elkezdi ecsetelgetni, h a pici babucija milyet kakilt, idióta becézgetések, gügyögések, kismami szekták.
2016. márc. 23. 13:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De ez sajnos nem egyszeri tapasztalat
2016. márc. 23. 17:41
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy alapból nem érdekel milyet űrít a gyereke bármelyik nyílásból de kaja közben aztán főleg nem akarom hallgatni. Mikor valaki elkezdi a magáét ilyenekről általában megvárom hogy befejezze és elkezdek mesélni a legutóbbi rosszul sikerült vérvételről, milyen nehéz volt patkánypisit takarítani a cuccaikról (büdös dögök minden vécé ami a kecóban van...), a kedvenc sztorimat mikor öcsém benyomott egy egész csomag ferrero rochert aztán a konyha közepén olyat hányt hogy a falról is vakartuk..... Ezt a játékot ketten tudják játszani.
2017. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
Én is találkoztam ilyennel, és erre csak azt tudom mondani, hogy elfogultak, mert a saját gyerek7k, primitívek, mert így viselkednek, és bunkók, mert undorító unalmas ökörségekkel fárasztják a környezetüket. Hiába baba "ürülék", attól még a sz@r az sz@r marad, és az ilyenek egyék meg. Irigység? Mire, mert szült? Gyereket a hülye is képes csinálni, íme a fent említett példa! Az ilyen kismamáknak hozzá teszem, a hormonjaikkal is bajok vannak és az is gondot okoz nekik, hogy már nem olyan szexisek, mint azelőtt... Ilyenkor nyomatékosan állj fel, mond meg miért távozol - mert undorító - és kerüld az ilyen bunkók társaságát. Ilyen primitív asszonyállatokkal úgy is hiába viaskodsz. Hülyével vitatkozni = magadnak ártani!!!
2017. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Így hívják fel magukra a figyelmet, amiért gyereket szültek, és azt várják, hogy körülöttük forogjon a Világ, + primitívek és tapintatlanok. Erre ezt tudom már csak mondani! Ez amúgy inkább a primitív emberi viselkedést tanusítja, nem lehet tenni egyebet ellenük, mint levegőnek nézed és belekezdesz egy értelmes témába! Ha különb vagy, azzal a figyelem középpontjában te leszel, és nem ő, így veti szét az ideg az ilyeneket, és mégjobban produkálják magukat az ilyenek. Ez primitív dolog, nem szabad foglalkozni vele, ha pedig zavar, akkor ne te állj fel, hanem ő húzzon el. Aki nem tanult meg viselkedni mások társaságában az nem emberek közé való! Undorító! Zavarjátok el...
2017. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a primitív és gusztustalan viselkedést leginkább azok csinálják, akik képtelenek elfogadni, hogy másoknak nem a ő tündibündikissztárocskája körül forog non-stop az élete.

Őket nem érdekli, hogy mások enni szeretnének, vagy nyugodtan beszélgetni, rendületlenül kicserélik a sz@ros pelenkát az étkezőasztalnál, csak hogy megmutassák mindenkinek, hogy ők milyen szuper anyukák, és hogy a téma ismét a gyerekére terelődjön. Tipikusan olyan emberek ezek, akik a gyerekszülésen kívül semmit sem tudnak felmutatni. Jó példa erre a "csak irigy vagy" meg a "majd megtudod ha lesz gyereked" kifogás.

2017. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóak az olyan "anyukák", akik irigynek és gyerekellenesnek titulálnak mindenkit, aki egy kicsit is ferdén mer nézni a gyerek fekáliájára az étkezőasztalnál, mert az ilyen nők szerint a szülés és a gyerekcsinálás a világ legnehezebb dolga, és nekik külön tisztelet és szentély kéne csak azért, mert ők képesek voltak rá.

Pedig gyereket csinálni sajnos a leghülyébb és legfelelőtlenebb barom is tud. Rokonságban is volt ilyen. Családi ünnepi ebéd, majd anyuka feláll, és az asztalnál a széken nekiáll kicsomagolni a gyereket a sz@ros pelenkából, az meg kit érdekel ugye, ha mindenkinek elmegy az étvágya a sz@rszagtól. Meg is mondta neki pár rokon, hogy ezt ugye nem gondolja komolyan, hogy itt akarja tisztába tenni, mennyen ki a fürdőbe és kész. Anyuka meg sértődötten bement a fürdőbe, mert hát mit van úgy mindenki oda egy kis kaki miatt. Mondanom sem kell, ő volt az első, aki távozott ebéd után.

Szánalmasak az ilyenek. Ha nekem lenne gyerekem, akkor sem várnám el önző és bunkó módon, hogy mások élete az én gyerekem körül forogjon. Mellesleg ez eléggé a primitívség és műveletlenség jele, hogy valaki még evés közben is a sz@rásról meg ezekről beszél, teljesen mindegy, hogy a beszéd tárgya baba-e vagy sem.

2017. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok, azért az hogy valaki az ebédlőaztalnál kezdené el a pelenkacserét még nálam is kiverné a biztosítékot, én se viszem oda az ágytálat hogy már bocsánat de ebéd közben sz-a-rjak, persze ugyanez az ember meg fújolna hogyha behoznék mégegy széket és leültetném a kutyát hogy egyen ő is tányérból ha már van itt undorítóbb is.
2017. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Van az az anyatípus, akinek élete (egyetlen) sikere, hogy szült. És az, hogy életet adott egy egészséges gyereknek, tényleg csodás dolog, de előtte is megcsinálták egy páran, utána is meg fogják. Viszont ha te nem esel azonnal hasra a picitől (akinél édesebb tündéribb tökéletesebb üngyürübüngyürübb teremtmény NINCS), akkor egy utolsó dög vagy, egy karrierrib*anc, aki csak irigy az ő hatalmas sikerére, tudniillik, hogy ő már lebabázott.

És de, engem is irritál.

2017. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló verzió, tegnap mentem autóval keresztül egy településen, anyuka a 3 darab gyerekével az úttest közepén sétál, babakocsit is tol.

Én persze átkerülöm őket a szembesávba(még jó, hogy nem jött szemből senki) faluban szokásos km/h-val, anyuka morcosan néz rám, tükörből már csak azt látom, hogy mutogat, meg forognak utánam(valószínű káromkodott az anyuka)

Hogy miért???

Örök rejtély marad.

2017. márc. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakhoz hasonlóhoz még nem volt "szerencsém", de amit a tömegközlekedésen művel némelyik "anyuka", az már nálam is kiveri a biztosítékot, pedig alapvetően türelmes ember vagyok. Egy konkrét példa: buszon utaztam, és egy "anyuka" szó szerint ordítva szállt fel, hogy "gyerekkel vagyok, azonnal adják át nekem a helyet". A körülötte állók meg én is csak lestünk, hogy mi van? Nem tudtuk elképzelni, hogy mi a probléma. De a kedvencem, amikor babakocsikkal megállnak úgy egy ajtónál (alacsonypadlós buszokon szoktam általában ezt tapasztalni), hogy onnantól kezdve se leszállni, se felszállni nem lehet, és közben fennhangon panaszkodnak, hogy milyen bunkók az emberek a gyerekesekkel. Hihetetlen...
2017. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!