Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok, és a...

23 hetes kismama vagyok, és a babókám két napja nem nagyon aktív. Hébe-hóba rúg egy picit és ennyi. Mitől lehet? Hasonló korú kismamák babája, hogy viselkedik a pocakban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, vannak időszakok amikor inaktív a baba, de nem kell megijedni! Meg ha idegeskedsz ezen Ő ezt megérzi, és annál kevesebbet fog mocorogni! De ha nagyon aggaszt, akkor inkább menj el a dokidhoz, és kukkantsátok meg UH-on!

Pihenj le,nyugodj meg, egyél valami édeset, és figyeld meg a pici "megébred"!


Boldog baba várást!


Jah, és jelentkezz, hogy mi van veletek!!!!


28 hetes kismama

2009. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szia ne izgulj a lényeg,hogy minden nap érezd egy picit.

A hetek előrehaladtával már sokkal intenzívebben fogod érezni minden mozgását.

Ilyen nálam is előfordult,lehet az időjárástól is. Nekem az vált be hogyha narancsot ettem,attól mindig felélénkült.

Na meg persze a kávé.

Egyébként nagyon pici még ahhoz,hogy minden egyes mozgását érezd. Biztos mocorog csak nem mindig ér a hasfalhoz.

Hogyha tényleg nagyon aggaszt,akkor a tanácsadáson meghallgatják a szívhangját.

2009. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Ma milyen napja van a babádnak?

Én 24 hetes vagyok, és szombat-vasárnap nekem is nagyon keveset mozgott, és ma is még csak egyet-kettőt.

Holnap megyek dokihoz,bár már nagyon gonolkoztam rajta, hogy felhívom hamarabb.

De ha mozgolódik néha(még ha finoman is) akkor csak nem lehet baj.

2009. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még csak 20+1 hetes vagyok, két hete érzem a kislányom, de a hétvégén nekem is iszonyatosan inaktív volt!

Már nagyon aggódtam, amikor tegnap este 6ig nem éreztem semmilyen mocorgást. Gondoltam leülök kicsit előrehajolva mert ilyenkor szoktam leginkább érezni. Már kezdtem feladni, amikor az eddigieknél jóval nagyon rúgással jelezte, hogy minden OK.

Inkább késő este, hajnalban érzem őt, de azt az időszakot meg nagyrészt átalszom.

Most kissé megerőltette magát, mert nemrég mocorgott, hogy ma jókedem legyen egész nap.:)

Szóval igen, velem is így volt a hétvégén.

2009. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes vagyok. Pénteken kitombolta magát a babám, a szombat, vasárnap már nyugisabb volt. Bár nálunk ritka, hogy nyugisabb, nagyon aktív pocaklakóm van! :)

Amúgy front van és nagyon is sokat jelent ez a piciknél. Az idő hatással van rájuk is!

2009. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon aranyosak vagytok. Mocorog már érzem, csak nagyon picikét. 1 hete voltam uh-on, akkor minden ok volt. Kicsit túlparáztam a dolgokat!:-)
2009. márc. 2. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!