Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik velem mindig...

Miért viselkedik velem mindig mindenki úgy mintha egy senki volnék, amikor én mindenkivel rendes vagyok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont azért mert mindenkivel rendes vagy,csak ki használnak
2016. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit tudnék tenni ez ellen? Sajnos nem tudok senkivel sem szemét lenni, ilyen a természetem.
2016. márc. 1. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen csak te tudol változtatni, ne hagyd, hogy kihasználjanak
2016. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FüligJimmy88 ***** válasza:
Nyilván vannak egy páran, akik azért korrektek veled, akikre számíthatsz. Ha nincsenek, úgy előbb-utóbb biztosan lesznek. Na: őket becsüld meg, a többiekkel meg ne foglalkozz. És igen, ahogyan előttem írták: pont azért ilyenek, mert te rendes vagy. Az ilyenek attól érzik magukat valakinek, ha másokat lenyomhatnak, mert az egyszerűbb, mint felemelkedni. A szakirodalomban csak "bunkó" néven ismertek. Ne a bunkóknak akarj megfelelni.
2016. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 elwera ***** válasza:
Mert nincs lelkük. De nyugi, meg fogod találni azt a pár embert, akinek van és velük jól elleszel.
2016. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönd meg a fogyasztói társadalomnak...
2017. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!