Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális amit...

Szerintetek normális amit csinálok? :D

Figyelt kérdés
Szóval, konkrétan amint haza értem az iskolából már veszem is fel a terepszínű ruhámat és megyek ki játszani játék puskával az udvarra. Hogy miért?? Hát azért mert ugye jönnek a földönkívüliek és az eget és a semmit kell tunkolnom játék puskákkal (Kerregős, csattanós játék puskákkal). És utána bemegyek, és elkezdem magamat azzal hülyíteni hogy: "Jaj, már itt vannak a földönkívüliek! Mit csináljak??" Ez így normális?

#földönkívüli #UFO #játék puska
2016. márc. 22. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Esküdni merek rá, hogy igazi puskával sokkal többre mennél ellenük. Bár ha eléggé kerregős, hülye hangot ad ki, talán besz..arnak és inkább elmennek más bolygőkat leigázni.


Azért legyél készenlétben, nemsokára jönnek. ;)

2016. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy normális ha te így érzed magad jól és élvezed akkor csináld :D Nyugi, mindenkinek vannak szokásaik :) Addig örülj amíg ilyenekkel el tudod ütni az időt. Legalább nem unatkozol :D
2016. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináld továbbra is. Ha mákod van, akkor elmenekulnek, vagy ide se jönnek, ha meglatnak teged, meg a viselkedesed.
2016. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sokkal kreatívabb és egészségesebb (már amíg nem viszed túlzásba), mintha neten játszanál iszonyúan sokat...
2016. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem te magad vagy az ufo. :D
2016. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hétvégén adták az ET-t vagy az Alien-t? :D


23F

2016. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!