Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hinnétek hogy van ilyen lány?

Hinnétek hogy van ilyen lány?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy lánnyal 20 éves. Találkozgattunk párszor kávézókban. Elhívott magához. Hát olyan luxusban él hogy olyat még nem nagyon láttam. Aranyozott kilincsek, bútorok,legmárkásabb ruhák,x6bmw,iphone6stb....

Aztán elhívtam magunkhoz. Nem vagyunk pénzesek de szegények sem. Panelban lakunk ráférne egy festés a szobákra..

Belépett a làny a lakásba bevezettem a szobámba. Erre ő: úristen ha tudtam volna hogy ilyen putriban laksz nem pazarlom rád az időm. Köpni nyelni nem tudtam. Kiviharzott a lakásból és ennyi. Még jó hogy nyugodt tipus vagyok.


2016. márc. 23. 18:38
 1/8 Karenjeans87 válasza:
100%
akkor lehet egy bünőző eltitkolt felesége, vagy szeretője:D Nem veszítettél semmit jön másik:D véletlenül nem nézel túl sok szappanoperát?:D
2016. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég hihetetlen, vagy tényleg van ilyen?

Én azt gondolnám,ha valaki nagyon gazdag családból származik,akkor nagyon jól nevelt, és nem viselkedik így "vendégségben".


Én csak sajnálni tudom őket,mert nem erről szól az élet. Csak azzal áll szóba,aki ugyan olyan gazdag ,mint ő? -érdekkapcsolatok a fontosak?

2016. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
majd ha a nagy luxusra ráteszi a kezét a NAV akkor utána sírhat majd a panellakás után ;)
2016. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megdöbbentő történet, sosem hittem volna, hogy vannak pénzes emberek, akik rohadtul lenézik a náluk szegényebbeket!
2016. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az aranyozott bútorok azért elég sokat el árulnak szerintem ;)
2016. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, hinném.

Te meg valószínűleg eléggé "vak" voltál, hogy mielőtt elhívtad volna magatokhoz, nem vetted észre, hogy nincs minden renden vele.

2016. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah, "birom az ilyet én is.. Az ilyen lány az életbe semmit nem érdemelne. de valószinü ő semmiért a világon nem dolgozott meg, csak úgy kapott mindent. gondolj bele nem te vagy az első pali, mindegyiktől kért valami aprócskát hogy jó legyen az ő kis élete, persze az összes férfi behódolt neki, egy kis kalandért cserébe. Sajnos vannak ilyen Álszent féreg szánalmas nőnemüek akik visszaélnek, és még ők kérik ki maguknak.. De én azt mondom egyszer az ilyenek Nagyon de nagyon szenvedni fognak, mert hozzá szoktak a kényelemhez
2016. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyugtasson meg, hogy nem vesztettél vele sokat.
2016. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!