Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » WC ülőke-probléma: A nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WC ülőke-probléma: A nőknek mi az elvárása?

Figyelt kérdés

Nemrégiben együtt éltem egy lánnyal egy albérletben, és ő pl mindig lehajtotta az ülőkét, de csak az ülőkét, a fedelet, nem. Én meg mindig lehajtom a fedelet is, mert az az alapállapot.

Kérdésem az lenne, hogy az miért jó, hogy csak az ülőke van lehajtva? Mert így kényelmes a nőknek? De nekünk férfiaknak, meg úgy lenne, hogy fel van hajtva és egyből csurgathatjuk.



2016. márc. 15. 16:54
1 2 3
 1/25 VirágésBence ***** válasza:
39%
Mert pl ha bemész egy bevásárló központba akkor is csak az ülőke van lehajtva, a legtöbb helyen is csak az ülőke van lehajtva, egyszerűen így szokták meg az emberek, az az alaphelyzet és nem az, hogy mindkettő le van hajtva, legalábbis sok ember szerint.
2016. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Noren1989 ***** válasza:
56%

Nekik igy nem kell hozzányúlniuk, hogy felhajtsák. Ennyi, mi le vagyunk tojva, és kész.

26/F

2016. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Akkor minek rá a fedél, kérdezem én?
2016. márc. 15. 16:58
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
én mindent lehajtok. úgy sokkal szebben mutat szerintem, főleg, hogy nálam a wc, kád egy helyen van, nem külön-külön.
2016. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk alapból a fedélnek is lehajtva kéne lennie mert a macskák beleesnek a wcbe, de a barátom abszolút nem szokta lehajtani még az ülőkét se, anyu meg a fedelet. Engem nem zavar ha úgy hagyják, csak megpöccintem és magától lecsukódik.
2016. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Most együtt élek a barátommal. Ő teljesen felhajtva hagyja én meg félig le. Mindenki úgy hajtja magának ahogy akarja
2016. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Személy szerint nekem tök mindegy... Jobb szeretem, ha az egész le van hajtva, de úgy igazából tényleg nem foglalkozom vele.
2016. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Ezen kár is veszekedni és nem is fogok a barátommal.Ahogy hagyja,úgy lesz,ha pedig én megyek majd WC-re akkor úgy állítom,ahogyan nekem tetszik.


De mondjuk ha vendégségbe megyek,akkor ahogyan látom,úgy is hagyom.Szóval ha cakompakk le van hajtva minden,akkor én is vissza lehajtom és kész.

2016. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Az én elvárásom az, hogy ne legyen körbepisálva, legyen tisztán tartva és hogy ne mindig nekem kelljen kitakarítanom. Az pont nem érdekel, milyen pozícióban van az ülőkéje.
2016. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
És ez nálatok egy felnött párkapcsolati kérdés?
2016. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!