Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért lesz valaki...

Szerintetek miért lesz valaki antialkoholista? Az antialkoholisták között több a férfi vagy a nő?

Figyelt kérdés

Ez alatt valóban azt értem, aki tényleg soha semmit nem iszik. Bár ahogy látom 1000-ből körülbelül 1 ember ha van ilyen. Lehet nem jó kategóriába posztoltam a kérdést, de ha társasági élethez teszem akkor rögtön jönnek a leszólások.

Férfiként azért döntöttem antialkoholizmus mellett, mivel elviselhetetlennek tartom még a szagát is. Egyszer kóstoltam talán meg, kínszenvedés volt. Erre rögtön mondták, hogy nyámnyila vagyok. Ha ettől az vagyok, hát istenem, nem baj.


2014. júl. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem nyámnyilaság. Mindenkinek joga van saját maga eldönteni, hogy mivel él és mivel nem. Az nem "tökösség", ha valaki rendszeresen a sárga föld alá issza magát.

Valaki azért nem iszik, mert családilag rossz emlékek fűzik hozzá, valaki azért, mert tiltja az életmódja vagy a vallása, valaki szimplán azért, mert nem szereti. Nincsen ezzel semmi baj.

2014. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Hat aki nem birja az ne igya, egeszsegere.

Nem kenyszer a disznotor :)


Egyebkent (ez persze azokra vonatkozik akik elotte tul sokat ittak) szerintem nem ahhoz kell akaratero hogy egyaltalan ne igyon valaki. As siman a masik veglet.


Ahhoz kell az akaratero, hogy ha alkalom van ra megigyon par poharral, es meg tudjon allni ott. A kozeput. Az a legnehezebb.

2014. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak cidert szoktam inni, mert abban nem érzem az alkoholt.
2014. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy fiatal lányt, mindkét szülője alkoholista. A lány még soha nem kóstolta az alkoholt, és azt mondta, soha nem is fogja, még egy gyümölcsös sört sem, annyira viszolyog tőle, eddig az alkohol -közvetve- megkeserítette az életét.
2014. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apám és nagybátyám ( ők testvérek) sosem ittak alkoholt és nem is dohányoztak. Érdekes hasonlóság nem? Én iszom is meg dohányzom is(mind2-t ritkán).
2014. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!