Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nemdohányzók mennyire érzik...

A nemdohányzók mennyire érzik azt ha valaki cigizik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy én elég erős dohányos vagyok, de senki nem mondta még, hogy cigiszagom van. Ez azért lehet mert a személyiségem varázsa lenyűgözi őket annyira, hogy ilyen apróságokon ne akadjanak fenn, vagy valóban nem is érzi egy nemdohányzó nagyon, vagy zavaróan a cigiszagot egy dohányoson?


Én pl. mint dohányos még sose éreztem senkin cigiszagot, kivéve persze ha épp cigizett :D



2015. okt. 27. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha kint dohányzol és eltelik némi idő a cigi és a beszélgetés között, akkor jóval kevésbé érezhető. Engem ilyen esetekben nem zavar, alig veszem észre.


Aki bent is a dohányfüstben ül, és a lakása, ruhája is abban pácolódik az nagyon taszító szagot húz maga után és teljesen más mint az aki kijár bagózni.

2015. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van olyan lány munkatársam, aki elég sokat cigizik, mégsem éreztem rajta soha, de általában érzem. Biztos sokat számít az is, hogy mennyire erős cigit szívsz. Én nagyon ritkán cigizek, de olyankor mindig valami 10-est, és utána hetekig zavar, hogy érzem a szagát a kabátom ujján.
2015. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet szívsz és mennyire vagy igényes.
2015. okt. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen helyett inkább azt mondanám mennyit szívsz. Leginkább ez számít. + az, hogy kint vagy bent cigizel-e

Ha bent cigizel, akkor már egy szál cigit is sokáig meg lehet érezni, de ha kint szívsz el egy szálat, azt félóra után már kb. meg sem érzed.

2015. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
A nemdohányzók jobban érzik. Viszont a volt barátom dohányzott és rajta nem érződött.
2015. okt. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 3 hete nem cigizek, a párom cigizik. Eddig ugye nem vettem észre a szagot, de mostmár érzem.
2015. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon (legalábbis én), viszont nem szoktam mondani.
2015. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megérzem az igénytelen emberek szagát. Valakiét azért mert nem szokott zuhanyozni, valakiét pedig azért, mert cigizik és bűzlik a szája, a haja, mindene. Rendkívül gusztustalan, és mindig meg szoktam szólni; noha ez a "mindig" igen megtévesztő, mert a baráti körömben nincsenek cigizők, én őket kiutasítom az életemből, nem vagyok kíváncsi a bűzükre.
2015. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as: biztosan szomorúak, hogy ilyen pozitív energiákkal teli ember nem barátkozik velük :D Komolyan mondom, ha így folytatod, belőled lesz az az öregember aki a "huligán gördeszkásokon" sopánkodik...
2015. nov. 1. 22:38
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem dohányzó embernek jobb a szaglása is, ízlelése is.

Vagy fordítva, a dohányzás rontja a szag és ízérzékelést.


Szerintem eléggé érezni lehet, hogy ki dohányos.

2015. nov. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!