Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem ül le senki se...

Miért nem ül le senki se mellém a buszon?

Figyelt kérdés

Sokszor inkább állnak..

Nem vagyok büdös,koszos,kövér és nem csinálok semmi zavaró dolgot buszozás közben.

15/f



2016. márc. 24. 11:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
Mi ez a kérdés? Én sose szoktam méregetni ki mellé ülök 16/l
2016. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem préseli be magát melléd senki és nem nem kell szagolgatnod más ember fura szagát. Én általában a busz végében lévő hármas ülésbe ülök be, mert ha le is ülnek mellém, akkor se egyből a mellettem lévő ülésre ülnek, hanem a másik szélsőre. Utána meg egy 3. ember nem szivesen ül be pont két vadidegen közé.

Viszont néha elfoglalják azt a helyet és egy 2-es ülésre kell ülnöm és mindig beülnek mellém az öregasszonyok, én meg háromnegyed órán keresztül szagolgathatom a gusztustalan öregasszony-szagukat. Vagy ha épp nem öregasszonyok ülnek be mellém, akkor fogyatékos emberek.

Pár napja oda tudtam ülni abba a 3-as ülésbe, erre felszállt valami gyerek, akit máskor is szoktam látni a buszon és tényleg látszik rajta, hogy nem normális. Szóval mikor felszállt, én ránéztem és észrevette, hogy őt nézem, ezért elkezdett rám vigyorogni, majd beült mellém, de még csak nem is a másik szélső ülésre, hanem pont mellém. És egész úton igy ült mellettem és engem bámult és vigyorgott közben...

Szóval ezek után én még örülök is neki, ha senki nem ül mellém ._.

2016. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki! mellém állandóan beüllnek az unatkozó myuggerek és állandóan beszélgetni akarnak - nyomják a hülyeséget az unokáikról meg hogy mi a répagyárban 1961-ben
2016. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Van tetoválásod? Hülye kérdésnek hangzik, de én már észrevettem, hogy ha a bal oldalra ülök, és látszik a kézfejtetoválásom, akkor sokkal ritkábban ülnek le mellém :D Míg ha jobbra, akkor szinte mindig.
2016. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nincs tetoválásom :D Amúgy nem vagyok cigány. Ne haragudj kedves válaszoló,de tuti nem küldök képet magamról :P Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 26. 16:45
 16/20 anonim ***** válasza:
Mellém se ül le senki soha, de én tudom miért. Mert ronda vagyok. Múltkor egy terhes nő is inkább ájuldozott, de nem ült le mellém...
2016. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A taskadat rateszed az ulesre? :D
2016. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

16-os: Hát azért annyira ronda tuti nem vagy

17-es: Nem :D vagy az ölemben, vagy a lábamnál tartom és nem egy nagy táskát cipelek magammal, hanem egy tök picit :/

2016. márc. 27. 23:39
 19/20 anonim ***** válasza:

Talán mert egyedül akarsz ülni.


Véletlenül nem te vagy a legokosabb gyerek az osztályodban?

2016. márc. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sztem az van, h mar skubizod, h leulnek-e melled vagy sem. Lehet, h ez elriasztja oket :D amugy en leulnek melled, nincs neked semmi bajod :D
2016. márc. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!