Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem ül mellém senki a...

Miért nem ül mellém senki a buszon?

Figyelt kérdés

Minden nap 45 percet utazok távolsági busszal, és senki nem akar mellém ülni. Ma is megkérdezik, tőlem, hogy szabad-e a hely, én szépen mosolygósan mondom, hogy persze, aztán fél perc múlva elül máshova, aztan ugyan ez megtörtént még egyszer. Miért ülnek el mellőlem, ha már odaültek? Annyira gáznak érzem magam olyankor.

Nem vagyok se csúnya, se büdös, se pedig bunkó. A tekintetem lehet kissé rideg, de nem hiszem, hogy ezért.

Az öltözködésem olyan, mint bármelyik tinilányé. Ha pedig felállok, leszállásnál, minden szem rám szegeződik, és olyan mérgesen néznek rám .. Miért?:(

16l



2015. jan. 13. 18:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak beképzeled :D én is átülök egyébként akkor, ha felszabadul később a hely, mert mégis kényelmesebb, de valaki pusztán azért ül át, mert antiszoc, és szeret egyedül ülni. van egyébként olyan is néha nálam, hogy mellettem van ülőhely, és valaki inkább áll, de én úgy vagyok vele, hogy akkor álljon, megérdemli :D szerintem ne parázz ezen, több helyed marad.
2015. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hergeld bele magadat a betegségbe. Inkább örülj, hogy kényelmesen ülhetsz.
2015. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
ha felszabadul két hely ahol senki sem ül, akkor átülnek oda sokszor, amúgy meg tényleg nincs semmi olyan rajtad, ami miatt mások érdekesnek találhatnak (azonkívül hogy mondjuk nagyon szép vagy ..)?
2015. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Abszolút átérzem, minden reggel tömött buszon utazom és mindig utoljára ülnek le mellém, vagy egyáltalán nem, inkább állnak. Olyankor elég kellemetlenül érzem magam, lehet unszimpatikus vagyok mindenkinek, biztos az alaptekintetem miatt. Az olyan "dögölj meg" nézés, pedig mosolygós vagyok. Ne foglalkozz vele, lehet egyedül szeretnek ülni, nem szeretnek zavarni, stb. Időnként jobb is egyedül ülni, több helyed van. Az meg, hogy mindenki néz.. Persze, hogy néznek, irigyek, kíváncsiak és még sorolhatnám. Ebben az országban mindenki megnéz mindenkit, ez ne zavarjon. :)
2015. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Vagy beképzeled, vagy büdös vagy. Ha egyik sem akkor gyere, ülj kedves mellém!
2015. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok hasznos választ, mindenkinek ment a zöld mancs.

Megpróbálok nem foglalkozni a dologgal, valószínű, hogy az alaptekintetemmel van a probléma, pedig nagyon kedves és mosolygós vagyok.:)

2015. jan. 13. 18:54
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha leülnek melléd, akkor biztosan nincs veled gond.

Egyedül a büdösség lehet az oka, hogy utána mégis elülnek, vagy bámulod őket, vagy hozzájuk érsz.

2015. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büdös!:D

Használok sprét és parfümöt is, de persze mértékkel fújom be magam:)

2015. jan. 13. 18:56
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát általában az ablakon bámulok ki
2015. jan. 13. 18:58
 10/24 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy túl sok a parfüm.

Szerintem ok nélkül nem áll fel senki a másik mellől, ha már leült mellé.

2015. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!