Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy még sosem volt baratnom 26 eves korom. Ellenére és a buszon sem ül soha senki sem. Mellém?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, atlagos arc ( kicsit lofeju de absz nem vagyok ronda, sőt) es sportos test, baratkozo tipus vagyok es mindenkivel joban vagyok, de megis osszesen csak ket jo baratom van, de mind a ketto mar kulfoldon el. Nem vagyok budos sem, mert minden nap tisztalkodok.Buta sem vagyok mert kemia szakot vegeztem az egyetemen es van munkahelyem is. Tisztelettudoan beszelek a lanyokkal is. De megis mindenki levegonek nez es meg a buszon is inkabb all mindenki, minthogy leuljon mellem. Pedig full apolt vagyok.Arra gondoltam, hogy talan az auram taszitja a tobbi embert.Pedig nem ul ki az arcomra a banat a maganyossag miatt, mrrt sokat mosolygok.De letezhet szerintetek ez az aura dolog ha egyebkent minden mas rendben van?
2012. szept. 5. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

A magányosság nem, vagy csak szerény mértékben függ össze azzal, hogy ülnek-e melletted a buszon, vagy nem...

A munkahelyeden nincsenek nők? A suliban nem voltak nők az évfolyamodban? A házban, ahol laksz nincsenek nők? Közértben, bevásárláskor? Séta közben, moziban, Mekiben blablablabla..... A tisztálkodás és a normális kinézet OK. Nyiltan kell közeledni az emberekhez - a másik nemhez is... Aztán előbb-utóbb lesz valami. Az aurádat a fizetős sámános TV műsorokban tudod megnézetni, ezt a kérdést ott tisztázd...

2012. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

uhh bárcsak mellém ne ülne soha senki a buszon :D imádok egyedül ülni :)


de hogy a kérdésre is válaszoljak: Próbálj meg nyilt lenni, ha valaki felszáll vedd fel a szemkontaktust hogy melléd leülhet nyugodtan.

többet mozdulj ki otthonról ismerkedni.

az aura dolog meg baromság :)


N22

2012. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az aura belőled fakad.Ha Te magad is elhiszed amit itt leírtál, akkor ezt érzik az emberek. Nem vagy egy érdekes ember, és az másokat sem vonz. Természetesnek kell lenni. olyannak amilyen vagy. Ez azért nemzárja ki azt, hogy érdeklődő légy és meg merj szólítani másokat. Ezt gyakorolni is lehet. Pl: mész az utcán és megszólítasz lányokat, vagy esetleg egy lány csoportot. Sziasztok. Segítenétek nekem? Itt a környéken valahol van egy sportbolt, ahol korikat lehet venni. Nem tudjátok merre lehet? A válasz Nem. Valamilyen nagy bevásárló központban lehet. Ja. az van itt két buszmegállóra lehet, hogy ott van. Ez a busz arra megy? Igen . Köszi szépen Sziasztok.

Ha a csajok is arra mennek, felszállok én is, és a két megállón keresztül néha szolidan, de észrevehetően stírölöm az egyik csajt. Aztán a második megállónál leszállok, de azért oda szólok, hogy köszi lányok. Sziasztok.

Jó kis gyakorlat. A suliban pedig néha kérdezek valamit bárkitől, vagy finoman belekérdezek abba amit hallok, de nem ráragadva a társaságra.

Ezeket és hasonlókat gyakorolod, meglátod természetessé válik az, hogy emberek között élsz. Ettől kezdve már nyitott az út, hogy valaki részére érdekessé válj.

Kívánom, hogy sikerüljön. Csak bátorság kell hozzá.

Ha magabiztosság sugárzik rólad akkor már nem taszít senkit és esetleg a buszon is melléd ül valaki. mondjuk egy öreg néni. De te azzal is beszédbe elegyedhetsz, csak a megfelelő témát találd meg mindenkivel. Az nagyon fontos. A nénivel lehetőleg ne a Rock end Roll-ról társalogj, a kis-csajokkal meg ne a járókeretről.

Persze ehhez semmi köze annak, hogy a buszon melléd ülnek, vagy sem.

2012. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
megmondom őszintén, nem akarnék olyannal összejönni aki 'mindenkivel jóban van', mert az én szememben az azt jelenti, hogy olyan mint a víz, amerre sodródik olyan formát vesz fel. Tehát nem állandó, nincs egy értékrendje amihez ragaszkodik és fontos neki. Én inkább szeretem az olyan típusú embereket, akiknek karakteres a személyiségük, még ha emiatt kevesebben is bírják őket. A sok mosolygás is gyanús, nekem arra utal, hogy az az ember nem őszinte, és ha velem lenne, akkor is biztos inkább mártírkodna és nem mondaná el, ha baja van. Ez szintén egy nagy mínusz nálam. A busz dolgot nem értem :D
2012. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utóirat! Hidd el, hogy valamelyik buszmegállóban már ott is áll az a kis-csaj amelyik melléd akar ülni, és később az öledbe.
2012. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
küldj képet!
2012. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát megint meg kell szólalni! 4-esnek írnám, hogy a mosoly az nagy úr! Mosollyal rengeteg mindent elérhet az ember. Persze csak akkor, ha az őszinte. Egyébként az csak vigyor.

Ne becsüld le a mosoly erejét. Egyébként a Te válaszodra nem mosolygok, hanem megmosolyoglak. És az nem ugyan az.

2012. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kepet nem kuldok, mert kuldtem egy masik kerdesnel itt vagy 30! embernek es mind azt mondtak, hogy nem vagyok ronda. JO PASI SEM, de csunya sem. Tehat nem azzal lehet a gond.
2012. szept. 5. 09:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem aurára gondoltál szerintem, hanem kisugárzásra. Ami nagyon fontos. Alakítsd át a gondolkodásod pozitívra, és akkor más ember is pozitívan fog hozzád állni :)

24/N

2012. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem nem azt kellene nézned,hogy a buszon ül-e valaki melléd vagy sem :) Én is inkább állok, ha azt látom,hogy már foglaltak az egyes ülések,mert nem szeretek idegenek mellé ülni. Inkább csendben,egyedül utazom. Van olyan sok hely ahol lehet ismerkedni, mint,ahogy ezt már előttem is írták, csak járj nyitott szemmel és állj hozzá pozitívan.
2012. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!