Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek figyelemhiányos...

Mit tegyek figyelemhiányos vagyok vagy mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy ha a barátom nem velem foglalkozik akkor rosszul esik és megharagszom rá, még ha kb. az anyjával beszélget helyettem akkor is, a barátaimmal is ez a helyzet főleg a legjobb barátnőmnél, ha látom hogy mással jobban elvan akkor rá is megharagszom.

Sőt még az is zavar ha a kiskutyámat simogatja a szomszéd, és úgy érzem őt jobban akarná gazdinak mint engem.

Ez nem normális gondolom. De mit tehetnék ez ellen?

19/L


2016. márc. 24. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

ennek nem "figyelemhiány"

önzőség, birtoklásvágy, féltékenység - nem normális, jól gondolod. Próbálj meg egy kicsit fokozatosan visszavenni, mert ezt senki nem viseli el, előbb-utóbb szabadulni akarnak az ilyen kullancstípusú embertől.

2016. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*nem "figyelemhiány" a neve
2016. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az vagy, de az is előfordulhat, hogy nem kapsz elég szeretetet a barátodtól és emiatt tudat alatt próbálod kiegészíteni a "hiányokat".
2016. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért azt is hozzáteszem hogy a múltamban eléggé kirekesztett voltam mindig is. És akkor még nem voltam ilyen pedig, de tartok tőle hogy ennek is köze lehet a dologhoz.

És próbáltam visszavenni de nem ment, pedig már mondták is hogy ez így nem normális.:(

2016. márc. 24. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
A múltat dolgozd fel és engedd el... mindenkinek vannak nehéz terhei, de ha egész életén át nem tudja lerakni, akkor visszaüt - és még nagypbb teher lesz belőle. Elmenekülnek az emberek mellőle. Hagyd a barátodnak hogy azzal foglalkozzon, amivel szeretne, és akkor nem fojtod meg az igényeddel. Az is kell az embereknek, hogy naponta(!) egy kicsit egyedül tudjanak lenni, szöszmötölni, külső kontrollálás nélkül, csak úgy. Erre neked is szükséged lehet, nem kell állandóan másokkal foglalkozni.
2016. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!