Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért foglalkoznak...

Az emberek miért foglalkoznak ilyen apró kérdésekkel? És miért hisztiznek, ha egy kicsit is különböznek a többi embertől?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés most jutott eszembe.


Kétszer volt hangszalag műtétem, mert nem kaptam rendesen levegőt és most már nem szeretnék kockáztatni, hogy visszatérjen az eredeti állapotba ezért valószínűleg örökké vagy sokáig közép suttogós lesz a hangom, se nem halk, se nem hangos és elfogadom(nem mindig egyszerű, de nincs kedvem újrakezdeni az egészet), hogy ennyi hangom van egy nagyobb cél érdekében.

És ami engem kiakasztott, hogy valaki a hangszalagját(ami baromi érzékeny és nehezen műthető) azért akarja műteni, hogy szebb hangja legyen mert túl magas vagy túl mély a hangja.


2016. márc. 25. 02:39
 1/7 A kérdező kommentje:
És ez sok más helyen is van. Túl alacsony vagyok, túl kövér(jajj van rajtam két kiló felesleg) stb
2016. márc. 25. 02:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert idióták, és a média, meg a közösség nyomására tökéletesnek akarnak látszani.
2016. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:

Mert tele vannak önbizalomhiánnyal. Sulykolja a média, hogy mi a tökéletes - amúgy rohadtul nem az - és a rengeteg üresfejű persze Tökéletes akar lenni, mert azt hiszi, hogy a cicomás külső fel fogja tölteni azt az ürességet ott benn.

Na így keletkeznek az Implantoszauruszok. Tudod a felfújt mellű és szájú seggimplantos, műhajas, műszempillás, széjjel szolizott lények akik az összhatást csak megfejelik amikor megszólalnak.

2016. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

No, és ha valaki a hangjából él, és neki ez fontos? :-) Ne ítélkezz senki fölött, nem tudhatod, mi van mögötte.


Ismertem egy lányt (hát, már felnőtt nő, amikor ismertem, még iskolás volt), gyönyörű szoprán hangja volt, énekversenyen is nyert, kórusban énekelt, aztán elkezdett dohányozni, és rengeteget mélyült a hangja a dohányzás miatt. Nem tudom, mi van mostanában vele, már régóta nem tartjuk a kapcsolatot.

2016. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12:49 itt nem olyanokra gondoltam aki ilyenből él meg, de mondjuk így született, ilyen a hangja örökidők óta és ezen változtatni akar
2016. márc. 25. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Én még azt sem hibáztatom. Arra költi a pénzét, amire akarja, ő teszi ki magát egy ilyen tortúrának, az ő élete.

Ismertem főiskolás koromban egy srácot, nagydarab, magas gyerek volt, és olyan hangja volt, mint aki soha nem mutált. Nem tudom, ő megbékélt-e ezzel, de pl. egy ilyen esetben egyáltalán nem tartanám furcsának, ha valaki egy kicsit mesterségesen belenyúl abba, amit a természet magától nem végzett el.

2016. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jól tudod a dolgokat. Én nekem hangszálcsomóm volt, javasoltak műtétet, ha logopédus nem segít, de nem vállaltam be. Attól is csak azt hallod, hogy rekedt a hangom, de valójában nehezen beszélek, ártok vele a hangszálaimnak, a torkomnak stb. Nekem ez sokkal jobb lett logopédussal de nem tudom, teljesen elmúlt-e.
2016. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!