Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek velem az emberek?

Miért ilyenek velem az emberek?

Figyelt kérdés

Otthon: úgyérzem hülyének néznek, mondok valamit nem figyel rám senki, de ha mondjuk a nővérem vagy anyám mondja el kb ugyanazt akkor már rendben van. Mintha egyszerűen figyelmen kívül hagynának, vagy csak leszarják mert hülyének nézek ki. Ez annyira fel tud idegesíteni...

Értek valamilyen témához és megosztom rögtön jön a "te értesz ehhez, az iskolában tanultátok?"

"honnan tudsz te ilyet"

Olyan is van hogy hozzászólok valamihez, nővérem gúnyosan közbevág és kijavít mert hülyeséget mondok, pedig néha csak poénból szólok közbe.

Kételkednek bennem, veszek valami alkatrészt a gépbe rögtön "biztos hogy jó bele?"

Az én segitségemet soha sem kérik, apám is folyton előnybe helyezi ha bénázok, valamit nem úgy csinálok, ha valami sikerül, segítettem, még egy köszönömöt se mond.


Suliban is hasonló a helyzet, osztálytársammal van közös beadandó feladat elkezdem csinálni, megmutatom neki hát persze hogy szar, "majd én átfogalmazom, ezek a hülyeségek adnak ötletet nekem". Mondok valami ötletet, hát persze hogy baromság, majd ő jobban tudja.

Vagy egy másik csoporttársamnak szintén a "közös" munkát átküldöm worldbe meg volt szerkesztve, hozzá valami összevisszaság érkezik meg, mert az övé valamiért nem nyitja meg rendesen, rögtön jön a duma hogy "jajj át kellet javítanom az egészet, mert el voltak csúszva a sorok, a számozás hogy a fasomba csináltad?"

Megint egy másik bevállalja helyettem a nyomtatást, mert én biztos szarul csinálom.

Mindenbe belekötnek.


Jogosan érzem magamat egy darab fosnak. Semmi se jó amit csinálok, nem figyelnek rám, semmibe vesznek, hülyének hisznek.


2016. márc. 25. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Adtál okot arra, hogy így viszonyuljanak hozzád?
2016. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Simán hülyének néznek.

Biztos mert csendes vagyok

2016. márc. 25. 12:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Erre milyen okot kell adni?
2016. márc. 25. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
A külvilág a belvilágod kivetítése.A tudatalattidban bujkálhat valami negatív hitrendszer.
2016. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A külvilág a belvilágod kivetítése."


Ezt melyik hülye találta ki?


Amúgy, kérdező! Nem értem. Ha nem adtál rá okot, csak úgy random ilyenek veled, akkor erre az az egy magyarázat van, hogy te vagy hülyékkel körülvéve. Nem tudok másra gondolni. Én is hasonlóan voltam, oké, az más volt, de szintén hülyék vettek körül. Ne foglalkozz velük! Csak csináld a dolgokat. Ennyit tudok mondani.

2016. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak rólam irtál volna, velem is mindenki igy viselkedik, pedig nem gondolom, hogy adtam rá bármiféle okot is..Rám is igaz a csendesség, szóval lehet, a legtöbb ember hajlamos egyből arra következtetni, hogy ha valaki nem annyira beszédes, hogy biztos azért nem szól semmit, mert nem is tud mit hozzászólni semmihez, mert annyira hülye..

18L

2016. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én is szinte hasonlóan élem át az ilyen dolgokat. sokszor tapasztaltam, még családon belül is, hogy kérdeznek, elmondom, de akkor közbe vág, vagy más téma jön, mintha levegő lennék, elég idióta dolog.. De én már sokszor tudatosan, direkt nem is megyek bele, nem nagyon válaszolok vagy ha igen csak nagyon minimálisan, de tudom már hogy nincs értelme, olyan közösségbe nyiltan beszélni ahol nem is nagyon érdeklik mit mondasz. Ha meg emiatt hülyének néznek, megvetnek mert nem beszélek, már annyira le.szrom
2016. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!