Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyenek a mai lányok?

Tényleg ilyenek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Ma utaztam haza vonattal a munkahelyemről,és láttom hogy 3-rom 14-15 éves lányok felszállnak, ezzel még nem volt semmi,de miután hangosan elkezdtek beszélni hogy ők mennek ma meg holnap este 3-ba meg szo...i,meg ba.....i akkor negált bennem az ütő,most komolyan ilyeneket tanulnak valahonnan, vagy mi?

2016. febr. 11. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy viccelődtek, ez a jobbik eset, vagy ezzel próbálnak menőzni, azt nem hiszem, hogy valóban ezt a vonaton tárgyalnák ki, ha mondjuk tényleg k.ák lennének.
2016. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy viccelődtek meg, smároltak is egymással a többi ember meg csak mosolygott hát azért mi lesz vajon 10-év múlva?
2016. febr. 11. 19:05
 3/17 Clay Morrow ***** válasza:
Nem az összes, talán kevesebben vannak ilyenek mint amilyenekkel te találkoztál ma, de vannak. Sajnos vannak.
2016. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen azt értem de azért az emberek meg mosolyognak régen emlékszem az ilyet vonatról letessékelték, ma meg ez már természetes.
2016. febr. 11. 19:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Na még egy idióta,naív ember akinek tapasztalata volt 2-3 tini lánnyal akik k***ák és már az egész lányokról ezt feltételezi.Neked le kéne keverni egy jó nagy büdös pofot,mert semmi gondolkodásmódod nincsen.
2016. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy te nem értelmezted amit, írtam erről nem tehetek hogy te nem tudod értelmezni, én nem mondtam hogy minden lány ilyen csak az ilyen kivételekre gondoltam, de ha ezt értelmezted volna akkor ezt most nem olvasnád.
2016. febr. 11. 19:29
 7/17 anonim ***** válasza:

Hisz magát a kérdést feltetted.

"Tényleg ilyenek a mai lányok?"

Hol beszélsz te itt kivételről?

2016. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Amikor irtam, kb 10 éve mi volt abban volt az utalás ha végig olvastad volna.
2016. febr. 11. 19:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezzel arra utalsz,hogy mi lesz a lányokkal 10 év múlva,nem pedig arra hogy mi lesz VELÜK 10 év múlva.
2016. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Végiül is igen is meg nem is,de ha azt nézzük hogy akkor és most mi volt akkor könnyű ki logikázni hogy kb 10 év múlva mi lesz nagyobb többségben sőt szerintem ahogy múlni fognak az évek egyre gyakoribbak lesznek az ehez hasonló esetek száma, de ez az én véleményem lehet hogy vannak kivételek de szerintem ahogy az évek múlni fognak kb úgy nőni illetve csökenni fognak az arányok.DE MEGJEGYEZNÉM HOGY EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM,SZÓVAL AKI EZT ELTUDJA OLVASNI, VAGY FELTUDJA FOGNI AZ NEM KÖT BELE,MERT MINDENKINEK MÁS ÉS MÁS A VÉLEMÉNY.
2016. febr. 11. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!