Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan alkoholistát,...

Deloryn kérdése:

Ismertek olyan alkoholistát, aki nem dohányzik? Én nem. Miért jár együtt ez a két szokás?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Miért olyan sok alkoholistát ismersz? Szerintem fogalmad sincs mit jelent alkoholistának lenni...
2016. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyen voltam. A dohányzást sokkal hamarabb abba hagytam mint az alkoholizálást.
2016. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

a bulizással jól rá lehet szokni, a haverok megkínálnak, aztán jön az, hogy nem dohányzok, csak buliban, ami olyan heti négy szál. aztán jön az, hogy mindig van nálad egy doboz cigi és elkezded szívni hét közben, aztán már minden nap szívsz, ráadásul egyre többet, közbe folyamatosan magyarázod magadnak, hogy "jaj, buliban szívni nem sok... jaj csak napi egykét szál, az nem sok..."


én már leszoktam, de sok ismerősöm így lett függő


25/F

2016. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
3: és alkoholista vagy az kimaradt....
2016. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

mondom már LESZOKTAM, a kérdésre válaszoltam

amúgy sose voltam nagy ivó, általában 2 korsó sör volt az adagom, amikor elkezdtem dolgozni és kicserélődött a baráti köröm, már nem igazán buliztam

2016. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5: de nem tudsz ay kérdésre válaszolni, mert itt az a kérdés alkoholista dohányos vagy-e...

Ennyire fogalom zavarban szenvedtek? Tudjátok mit jelent alkoholistának lenni? Nálam sem telik el hét, hogy ne igyak, de ettől még nem vagy alkoholista a kérdés is buta, meg az is aki ily módon válaszol...

2016. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

A harmadik dolog miatt, amit még igencsak jellemző rájuk: aluliskolázottak.


Ezek a tipikus a keménygyerek a szakmunkásból, akik 22 évesen még a másodikat tapossák. Ebben a körben menő dolog ha isznak, cigiznek.

Nem csoda, ha a kőművesek közt is feltűnően sok az alkesz meg a bagós. Meg közmunkást se látsz cigi nélkül. Kedvenceim a csövesek, részegen kunyerál egy százast cigire.

Soroljam még?


Van ez az alja népréteg, akiknél lehet, hogy kajára nem jut, meg cipő nincs a gyereknek, de cigi meg pia az van otthon mindig.

2016. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem értelek. az alkoholisták nem járnak minden héten buliba vagy kocsmázni? ott nem kínálják meg őket cigivel?


először lealkoholistázol, mert tizen-huszon éves koromban hétvégenként eljártam a haverokkal, majd kioktatsz, hogy ez nem is alkoholizmus


hagyd köszönjem meg, hogy ezzel rontod a kedvem, kellemes húsvétot

2016. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3: látom a szarkazmust sem ismered, azt azért írtam, mert nem vagy alkoholista a válaszod alapján így az kimaradt belőle...
2016. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

sajnálom az interneten keresztül nehéz felismerni a szarkazmust, mert bárki gondolhat bármit komolyan, amit ír


mindegy, ez nem egy fórum én meg nem szeretek veszekedni, tud hogy nem bántottál meg és remélem én se bántottalak meg, ezzel lezárnám a témát kettőnk között

2016. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!