Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan alkoholistát,...

Deloryn kérdése:

Ismertek olyan alkoholistát, aki nem dohányzik? Én nem. Miért jár együtt ez a két szokás?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#7: Igen, ez így van. A párom kollégái szinte mind dohányoznak, pedig minimálbér körül keresnek... Oké, én nagyon antidohányos vagyok, nem érthetek hozzá, de én azt hagynám el először, ha kevés pénzem lenne, mert az nem kötelező elem.


Az exbulizós emberke pedig igenis adott egy lehetséges magyarázatot, elég hihetőnek tűnt, szerintem teljesen korrekt válasz akkor is, ha nem alkoholista. Itt elmerengünk azon, hogy miért nagy a korreláció.

Alkoholistákat nem ismerek.

2016. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak olyan embereket ismerek, akik isznak de nem dohányoznak vagy fordítva. Egyet sem ismerek, amelyiknek mindkettő szenvedélye lenne.
2016. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 egy naaagy fan ***** válasza:
Szerintem azért, mert aki egy dologra rászokik, a többire is könnyen. Anyukám alkoholista, de ha nem ihat cigizik.
2016. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Valóban felülreprezentáltak a dohányosok az alkoholisták körében, de nekem pont a 2 alkoholista szomszédomból (egyik már nem él) egyik sem dohányzik. Szóval igen, ismerek olyat aki alkoholista és nem cigis.


Amúgy gondolom azért jár együtt, mert a "füstös kocsmákban" indult mindenkinek az alkoholista karrierje. Ugye, a kocsmák (legalábbis régen) meg nem véletlenül voltak füstösek.

2016. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!