Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiatal párok (akik még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal párok (akik még nem laknak együtt), hogy szokták fizetni a nyaralást (többilent)?

Figyelt kérdés
Külön vagy egybe fizetik? Vagy a szülők fizetik? Ha autóval megyünk a benzint? Én 16 vagyok, a párom 22. Természetesen belefizetnék, de a párommal erről a témáról még nem beszéltünk. És pl. a baráti társaságunkban is voltak olyanok akik fizették a barátnőjének (én ezt persze nemszeretemném). Érdekel hogy szokás, esetleg saját tapasztalatok:)

2014. júl. 16. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Dolgozunk mindketten, nem érünk rá nyaralni.
2014. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem milliomos a barátod, akkor természetesen felesben. Mi a bnőmmel minden költséget megfelezünk, igen, a benzint is.
2014. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kerida ***** válasza:

Közös megegyezés alapján. Tehát meg kell beszélni, erről nem szégyen.

Volt, hogy állták, cserébe minden apróságot én álltam (strandbelépő, fagyi, sör, ebéd...stb)

Volt, hogy felesbe. Volt, hogy az utazást ő mindent más én.

2014. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi még mindketten tanulunk a párommal (19 évesek vagyunk), bár minimális "jövedelmünk" van, ugyanis amikor épp nem foglal le az egyetem, akkor dolgozni szoktunk mindketten. Megyünk nyár végén kettesben nyaralni, meg sem kellett beszélnünk, természetes volt, hogy felesben fizetjük ki a költségeket. Valószínűleg azért nem kellett ezt letisztázni, mert nálunk alapvetően így működnek a közös kiadások, programok. :)


Kérdező, nem ciki megkérdezni erről a párodat, hiszen a kapcsolatotok alapja jóesetben az, hogy tudtok egymással kommunikálni akármiről, ez pedig egy elég fontos dolog. Nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy ő hogyan gondolta ezt, és mondd el, neked mi az elképzelésed róla, aztán összeegyeztetitek.

2014. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyilván a szülők, mivel nekem nincs bevételem, csk diákmunkából, ergo a zsebpénzt szoktam én állni :)
2014. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Amikor még barátnőm nem dolgozott csak én, akkor úgy voltam vele, hogy mindent én álltam. Még a cigijét is. Persze kapott a szüleitől pénzt, de abból nem akartam költeni illetve nem is nyúltunk hozzá. Ki tudtam hozni saját pénzből mindent.
2014. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi mindketten dolgozunk, de én fele annyit keresek, mint a párom.

A szállást és a benzint természetesen felesben fizettük. A többit (kaja, belépők) pedig úgy, hogy pl egyszer ő hívott meg ebédre, ezért én megvettem az állatkerti belépőt. Nem számoltuk ki forintra pontosan ki mit mennyiért vett.

Viszont ő többször hívott meg (ebéd-vacsora) mert mégiscsak ő keres többet,és ő a férfi- én meg megérdemlem :D

23/L

2014. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. júl. 16. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi mindketten dolgozunk,de a barátom fizet mindent.Hiába ajánlom fel mindig,hogy besegítek,sosem engedi,hogy bármit is én fizessek.Azt mondja,hogy ez így van rendjén,hogy ő fizet mindent.

22/L

2014. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!