Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti a buktát vagy fánkot...

Ti a buktát vagy fánkot együtt eszitek a levessel vagy külön utána?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szerint senki nem eszi együtt vele, hanem mint "második", a leves után. Szerintem pedig egybe szokás vele.

2014. máj. 31. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Másodiknak.
2014. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Az édeset utána eszem, de pl. a lángost, pogácsát, sós dolgokat a leveshez.
2014. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Én egyszerre. Egy kanál leves, egy harapás bukta.
2014. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a bukta meg a fánk túl édes lenne a leveshez én pogácsával szoktam enni meg főzelékeket is jobban szeretem úgy mint kenyérrel. Anya nem is csinálhat úgy bablevest hogy ne legyen mellette pogi :D
2014. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
hogy lenne már szokás pl, egy csípős, sonkás bableveshez lekváros fánkot enni? Lángossal finom, de édessen nem tudom elképzelni. Persze ki mit szomitt meg, attól még nem kellett volna lepontozni, hogy én nem szeretem a szlonnát enni buktával.
2014. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Hát én szeretem a pikáns dolgokat, de nem menne le egy jó füstöltcsülkös babgulyáshoz harapni a lekváros buktát.

Édes csakis "másodiknak" jöhet szóba.

2014. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
A bukta és a fánk is desszert. Mivel a krémest sem eszem a levessel, így ezeket sem. Ha valami harapnivaló kell a leves mellé, akkor arra ott a kenyér. Azt hiszem az etikett is így Írja elő.
2014. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
A bukta és a fánk is tízórai/uzsonna, esetleg desszert. A másodikhoz, leves mellé semmi keresnivalója nincs...
2014. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
95%
csak utana másodiknak
2014. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Én még nem is hallottam, hogy együtt is lehet enni a kettőt, dehát ahány ház, annyi szokás...

Cak azt nem értem, hogy ezeken az ártatlan válaszokon mi van lepontoznivaló...

Ízlések és pofonok, nem?

2014. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!