Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzem nagyon az...

Miért nem érzem nagyon az előrehaladást, változást semmiben?

Figyelt kérdés
Csinálok rendesen valamit, energiát belefektetve, de nagyon nem érzem a változást, nem érzem hogy én attól több, jobb lennék, Pl olvasok sokat, napi szinten mondjuk, de nagyon nem érzek fejben semmi különöebbet vagy, futok, edzek.. nem érzem hogy fejlődnék, motiválna, Amitől én azt mondhatnám hogy Igen alakul.. igy nemtudom magamba felmérni hogy hogy állok.. ha meg egy kicsit is leállok azzal amit csinálok akkor azt a minimálisat is elvesztem, és kezdhetem elölről. Ez miért van, van rá valami "gyógymód vagy szer vagy akármi ami érzékenyebbé tenne, s jobban észrevenném vagy érezném ?
2016. márc. 28. 16:53
 1/1 crudy ***** válasza:
Azért olvasol mert az anyukád azt mondta hogy sokat kell olvasni vagy azért mert szeretsz? talán csinálj valami olyat amit szeretsz csinálni. Keresd meg és ne azt próbáld megszerettetni magaddal ami hidegen hagy. <--- látod van erre egy mondásunk is!
2016. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!