Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Osztálytalálkozó! Hogy lehet...

Osztálytalálkozó! Hogy lehet ekkora változást elérni?

Figyelt kérdés

Általános suliban volt egy osztálytársnőm, aki elég visszafogott, egyszerű, szürkeegér típus volt. A külseje sem volt valami nagy szám, mert kis csúnyácska volt, ráadásul el is volt hízva. Picit butácska is volt, de lehet inkább kicsit lusta.

Nyáron volt a 10 éves osztálytalálkozónk, oda meghívtuk, bár sok reményt nem fűztem hozzá, mert az 5 évesre sem jött el, azt mondta nagyon elfoglalt. Idén még is eljött, és akkor jött a döbbenet....Egyszerűen senki nem ismerte meg, amikor beállított, majdnem mondtuk, hogy ez zárt körű buli, mire mondta a nevét.... Ott állt előttünk egy magas, karcsú ízig-vérig gyönyörű nő. Nem is értem, hogy lett ennyire gyönyörű arca, senki nem tudta levenni róla a szemét, az összes pasi osztálytársam körbedongta. Ami még érdekes, hogy összeszedte magát és lett egy közgazdász diplomája, meg egy nagyon jó cégnél 25 évesen kontrolling osztályvezető. Teljesen ki volt nyílva, mindenkivel jól elbeszélgetett. Kérdezgettük tőle is, hogy mi ez a nagy változás, de semmi konkrétumot nem mondott, azt mondta telik az idő.



2014. máj. 20. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami barátnőjét küldte el maga helyett...:D
2014. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek változnak. Ennyi. Gondolom rájött, hogy nem akar úgy élni, ahogy addig, és változtatott. Gondolom későn érő típus volt, azért lehetett kicsit csúnyácska.
2014. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valóban későn érő típus lehet, mert 10 év nem hosszú idő, és ő most szöges ellentéte akkor önmagának.
2014. máj. 20. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Plasztika
2014. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet szóról szóra ugyanazt a kérdést feltenni, mint amit hetekkel ezelőtt? Ugyan is ez a kérdés már egyszer fel volt téve...
2014. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nagyon ritka az ekkora változás, de jó látni, hogy van rá példa, ergo semmi sem lehetetlen csak akarni kell! :)
2014. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valóban lehetnek ilyenek. Valamilyen szinten én is így vagyok. Sem általánosban, sem középiskolában nem voltam túl jó tanuló (bukdácsoltam középiskolában konkrétan). Kicsit kövérkés voltam, hülye frizurával és nem volt nagy szám...


Most pedig építészmérnök leszek (és értem is a szakmámat), nagy a pofám, vékonyabb vagyok és normálisabb a hajam is. Teljesen más lettem, bár tény, hogy meg tudnának ismerni, de totálisan megváltoztam.


Vannak akik nagyot változnak, vannak akik nem.

2014. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az iskolában a sok hülye nagyszájú gyerek között elvesznek az igazi tehetségek és egyéniségek. Szegények csak szenvednek, mert azt hiszik, hogy bennük a hiba, aztán később kiderül, hogy a nagyhangúak valójában ostobák, mint a tök.
2014. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 éves korához képest miért ne változott volna meg? Mindenki változik, főleg ebben az időszakban változnak legtöbbet az emberek. Külsőre is és belsőre.
2014. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!