Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok, az ember...

Ti mit gondoltok, az ember miből veheti észre, ha kezd megőrülni?

Figyelt kérdés
Illetve definiáljuk mi az őrület.
2016. márc. 29. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm.

Én kezdem azt hinni.

Olyanokon gondolkozom, amiken egy normális ember nem.

2016. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az őrület szerintem egyfajta rossz pszichés állapot,ami az ember irányába ható rossz dolgok elleni tűrőképesség kimerülésében mutatkozik meg.

Normálisan is el lehet érni ezt az állapotot,mert sajnos sok igazságtalanság,és idegesítő tényezők,illetve emberek vannak a mai világban.

Viszont sok ideggyenge ember is van,meg örökölhetőek a dilis hajlamok.

Az őrület véleményem szerint türelmetlenséggel,különböző fóbiákkal,álmatlansággal,rossz álmokkal,abszurd gondolatokkal,céltalansággal,és ilyesmi más gondokkal jár.

2016. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És véleményed szerint mitől abszurd egy gondolat?
2016. márc. 29. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Abszurd gondolat szerintem az ami a valóságtól teljesen elrugaszkodott, értelmetlen, káros, súlyosabb esetben valamilyen szintű téveszme is lehet. Van olyan, hogy valaki valamilyen trauma illetve nagyfokú stressz hatására egy időre kerül regresszív vagy egyéb kóros állapotba, ami együtt járhat kóros viselkedéssel, gondolatokkal, megváltozott érzékeléssel. Ebből ki lehet szerintem gyógyulni.
2016. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem tökélesen normális ember nincs, mindenki zizi egy kicsit! :D A lényeg, hogy magadnak meg másoknak ne árts vele.
2016. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2016. ápr. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!