Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem szánalmas már? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szánalmas már? Nagyon idegesít. Van okom félni, mit tegyek a féltékenység ellen, és hogy megtartsam Őt?

Figyelt kérdés

a barátommal 3hónapja járunk, előttem 2héttel szakított a nőjével, a csaj megcsalta hazudott neki meg ilyenek. Akkor keményen elküldte a csajt, lehordta a sárgaföldig

És azóta már 1x megkereste a pasimat, akkor nem foglalkozott vele a pasim. Most se foglalkozik vele, de ma mesélte hogy az egyik ismerősén keresztül üzenget a csaj hogy még mindig szereti és hogy visszamenne hozzá.

A barátom minden ilyet megoszt velem, Hála Istennek.


De az előző pasim és az azelőtti is pont az ex nőjével csalt meg, kicsit félek...

De aztmondta a pasim bizzak benne, ő már soha többé nem megy vissza az exéhez, és nem is foglalkozik vele, csak én vagyok neki, és belém végre szerelmes is.


De ugylátszik a kiscsaj nem áll le... ez nem szánalmas?

Ja szereti...azért csalta meg anno:D


2011. jún. 10. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Megfájdult a fejem.... vörös vagy?
2011. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hala istennek, hogy ilyet megoszt veled. Ezzel akar teged sakkban tartani. Szanalmas a pasi, terrorizal.
2011. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Utolso,


Vigyazz, epp ma volt a hirekbe hogy a Domino Pizzat leb....tak Angliaban, mert "gingerkid"-nek hivtak egy voros haju gyerek vasarlot. :)

2011. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
9%
Hallod e...nem csodálnám, ha vissza menne az exéhez. Annyira buta vagy, hogy az már fáj...
2011. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ki*aszott okosak vagytok...
2011. jún. 10. 16:00
 6/10 A kérdező kommentje:

senki nem mondta hogy visszamenne hozzá:D

miért is vagyok buta???????

2011. jún. 10. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha tényleg nem érdekelné a csaj, akkor arra se méltatná, hogy téged idegesítsen vele. 2 hét alatt átszeretett beléd? Te ezt el is hiszed?
2011. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jaj neeem!!!!

félre érted. 3hónapja VELEM jár. mielőtt mi össze jöttünk előtte 2héttel szakított a csajjal.

2011. jún. 10. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hááát... ez kétélű fegyver:

Vagy tényleg vége és megbízik benned, és ezért oszt meg veled ilyen infókat, vagy!


Vagy pár nap múlva majd azon kapod magad, hogy méricskél az exéhez: xy-nak jobb a feneke stb... és azt mondja, vagy érezteti veled, hogy neki nincs veszteni valója, és őérte odavan az exe is, és általában egy kapcsolatban az a dominásabb akiért többen odavannak...

2011. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Voltam ilyen helyzetben.

Szó sincs olyan hülyeségről, hogy a párod ezzel akarna idegesíteni.

Nekem is elmondta a párom, mikor a volt barátnője vissza akart hozzá menni. Nem azért, hogy ezzel "sakkban tartson", hanem azért, mert ismer és tudta, ha magamtól jövök rá, akkor rosszul fog esni, hogy nem mondta el. Ráadásul nincsenek egymás előtt titkaink, nálunk fontos az őszinteség.


A lényeg, hogy nálunk a lány több, mint egy év után szállt le végleg a páromról, addig ha nem is rendszeresen, de néha be-bepróbálkozott.

2011. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!