Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kell a zsidó csaladoknak...

Kell a zsidó csaladoknak attól félni hogy újra ki akarják irtani őket? Mit lehetne tenni ez ellen hogyan kéne védekezni? Vajon népszámlálásnál is ezért kérdezik meg a vallási hovatartozást?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 18:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Kell a nem zsidó családoknak attól félni, hogy a zsidó családok kezében lévő bankrendszer, média és úgy kb. a fél világ kicsinálja és ellehetetleníti a nem zsidó családokat a normális nem szegénységbe taszított élettől?
2013. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

1.nem 2a. így tehát semmit 2b. nem sehogy 3. nem volt kötelező, statisztikai adathoz kellett, de szabadon eldönthető volt, nyilatkozik-e


több kérdés?

2013. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Virág1995 válasza:
25%
Lehet hogy kell. de nem hinném hogy újra megtörténhetne az ami akkor. Most elítélik szinte mindenhol a bántalmazást. Az viszont előfordulhat hogy egy kormányváltás következtében kipakolják őket Magyarországról, más nemzetiségiekkel együtt
2013. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Ma már elképzelhetetlen
2013. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell félni.

Senki nem akarja bántani a zsidókat.


Leginkább a cigányoktól kell félni , zsidóknak is meg nem zsidóknak.

2013. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
Itthon egyre inkább afelé haladnak a dolgok mint az I. világháborút követő időszakban. Én ha zsidó lennék biztos hogy nyugatra költöznék, mert lehet hogy a szájhősködést egyszer a tettek váltják fel, ahogy azt láthattuk a romák esetében.
2013. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
De én már rendesen hátrányos helyzetben érzem magam, amiért fehér bőrű, keresztény magyar vagyok Magyarországon...
2013. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

"Itthon egyre inkább afelé haladnak a dolgok mint az I. világháborút követő időszakban. Én ha zsidó lennék biztos hogy nyugatra költöznék, mert lehet hogy a szájhősködést egyszer a tettek váltják fel, ahogy azt láthattuk a romák esetében."


Ne ijeszd meg a kérdezőt.

A romák meg a zsidók esete különbözik.

Az egyik gárdista alapító/vezér is zsidó vallású.

2013. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Argloss ***** válasza:
94%

Egyelőre szerintem nem kell ilyesmitől félned. Ma már amúgy sem túl nehéz elhagyni egy országot, ha úgy érzed, hogy nem kezelnek megfelelően.

Magyarországon mindig is éltek más nemzetekből származó emberek, de én még sohasem hallottam gyűlölködést olyan itt élőkkel szemben akik megpróbáltak beilleszkedni, elfogadták a magyar normákat. Társadalmi ellenállás azokkal szemben van, akik nem akarják elfogadni a törvényeket, kitüntető elbánásmódot akarnak, feltűnően különcködni akarnak.

2013. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem a szomszed mondta ezt es megijedtem .meg ha reszeg azt kiabalja hogy mocskos zsidók kifoglak irtani meg ilyenek meg a gyereken is röhógött és megsuhintotta a fejét és mondta neki kis pajeszos szaporodsz félnünk kéne?
2013. jún. 29. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!