Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a nagyim?

Miért ilyen a nagyim?

Figyelt kérdés
Egy hónapban kétszer találkozunk , akkor is mindig kötekszik. Apát nagyon szereti mert a fia. De néha vele is kötekszik. Múltkor lebunkózott. Mindig a munkával csesztet hogy találjak már állást. én rajta vagyok az ügyön. Nem szoktam sértően beszélni vele , kedves vagyok vele . Ő mégis ilyen. amúgy huszonéves vagyok. Nagyon beleszól mindenbe .

#nagymama #kötözködő #bánatokozás
2016. ápr. 1. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy cipőbe vagyunk.22éves vagyok.Évente 2szer ha összefutunk.Soha nem segített semmibe rajtam.Mindig aztal jött miert nen dolgozok,most hogy dolgozom miert nem tanulok.Olyan vagyok mint apám(saját fia de 30éve nem beszélnek)Gyülölöm kibeszél a hátam mögött.Van egy kisfiam 2 éves 1szer talalkoztak.Vén szatyrok:@
2016. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!