Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyim el akar vinni nyaralni!...

Nagyim el akar vinni nyaralni!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ezzel semmi probléma nem lenne, csupán annyi, hogy 19 éves vagyok. Nem tudom, mennyire érezném magam jól egy szállodában és a strandon az ő társaságában. Valamint mennyire tűnik ez gáznak? Elvégre felnőtt nő vagyok, de a nagyim ezt nem igazán fogja fel. Szép gesztus egyébként, ezért sem mondtam neki még sem igent, sem nemet, nem akarom letörni. Azért egy kicsit kínos a helyzet szerintem.. Nekem a barátommal esetleg haverokkal kellene nyaralgatnom. Más is így gondolja?

2015. júl. 9. 20:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem gondolom igy! Szerintem siman elmehetsu vele nyaralni! Hasznald ki azt az idot,amig el,mert ha meghal banni fogod!
2015. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

"Nekem a barátommal esetleg haverokkal kellene nyaralgatnom."


Mert a nagyis nyaralás az hónapokig tartana? Szóval több nyaralás már nem férne bele? Főleg, hogy ez gondolom neked pénzbe se kerül, így marad a fickódra is zsozsó.

2015. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
én örülnék, ha még egyszer lenne lehetőségem elmenni vele, de sajnos meghalt már. én azt mondom használd ki.
2015. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj vele, nincs ebben semmi rossz. Hova mennétek és mennyi időre?
2015. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Én szívesen mennénk a nagyimmal, az idősek olyan aranyosak tudnak lenni, én élvezném :)
2015. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
Érthető, hogy kínos, de szerintem használd ki az alkalmat, míg nem késő :D
2015. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyi vagyok..

Mindkét unokámmal, olykor együtt, olykor külön-külön (most 25 és 18) többször voltam (voltunk) nyaralni, Görögország (többször) Törökország, Tunézia (ott is többször, de ez már másoknak is csak álom marad), mindegyikük nagyon jól érezte magát....

Örültem, hogy megadhattam nekik....

Belátható időn belül nem jutnának el oda...

2015. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

A kételyeid azt mutatják, nem, te nem vagy felnőtt nő. Egy felnőtt nő jó eséllyel már rájött, mennyit adhat neki egy ilyen nyaralás. Nem csak kikapcsolódás, hanem értékes tapasztalat, a nagyi történetei, tudása... A "csajos" program nemcsak a kortársakkal fontos! Évezredek óta nagyanyáról anyára és unokára hagyományozódnak tapasztalatok, mesék, családi legendák... Egy ilyen alkalommal végre megkérdezheted tőle, amit eddig nem mertél, amire nem volt alkalmad... Hogy hogy is volt azzal a huszártiszttel vagy mikor ismerte meg a nagypapát és milyen volt az öreg bajusza akkor...


Én simán elmennék, pedig 30 éves vagyok, ennél felnőttebb már talán nem is leszek.

2015. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Engem is szokott zavarni, ha nem a saját korosztályommal vagyok, pedig imádtam a nagyimat...amúgy ha most tehetném, simán mennék vele szállodába, vagy valahova, tök jó lenne. Bár nyugdíjasklubbal nem mennék:DDD Egyszer el akart vinni oda, de azt már nem vállaltam:DD
2015. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy felnőtt nő. Elég gyerek vagy még ha így gondolkodsz. Nem értem miért lenne kínos a nagyiddal nyaralni... de ha te így érzed akkor ne menj és kész.
2015. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!