Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy tudjak sírni?

Mit csináljak, hogy tudjak sírni?

Figyelt kérdés
Szomorú vagyok valami miatt ezért kiszeretném sírni a bánatomat,de egyszerűen nem tudok sírni, pedig szeretek sírni mert megnyugtató hatása van számomra.
2016. ápr. 3. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallgass szomorú zenéket.
2016. ápr. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"2" válaszoló szerintem nagyon jót írt.Zenével könnyen meg lehet nyitni a lelkünket.


Legfeljebb annyival kiegészíteném (legalább is én ezt tapasztaltam) nem mindig könnyű megállapítani,hogy épp milyen zene fogja kinyitni a lelkünket.

Egyik alkalommal én is "szomorú" zenéket hallgattam, hogy tudjak sírni, de csak nem sikerült . Aztán másfajta zenéket hallgattam,és az egyik zenére, ami éppen máskor inkább felpörgetett ,...ez alkalommal nagyon beindította a könnycsatornáimat

.Erre végül is véletlenül jöttem rá , de sosem gondoltam volna hogy így is működhet .

2016. ápr. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Azt írtam harmadik válaszolóként, hogy a "2" válaszoló szerintem nagyon jót írt."


,....de közben törölték az első válaszoló hozzászólását,így lettem a második hozzászóló , a másodikból pedig lett az első.:))

Tehát nem a saját hozzászólásomat akartam magasztalni

, de ha már így alakult ,ám legyen.:DDD

2016. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!