Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy sírni tudjak?...

Mit tegyek, hogy sírni tudjak? Valami módszer, ami bevállt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Apukámhoz költöztem egy teljesen új környezetbe, új országba. Teljesen új a helyzet. Én valahogy úgy érzem, hogy nem tudom kezelni. Néha olyan üresnek érzem magam bellülről. Minden este sírni akarok, hogy akkor biztos jobb lesz, olyan lesz, mintha feldolgoznám a dolgokat, de képtelen vagyok sírni. Egyszerűen nem megy, képtelen vagyok rá. Segítsetek, egyszi!

2013. szept. 5. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudok sírni mindig, csak nagyon ritkán. Általában esténként rámjön az értéktelen, buta, hülye vagyok érzés. Akkor szomorú vagyok, de csak ritkán fajul odáig, hogy sírjak
2013. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát nekem az mindig beválik ha az egyik régi kutyámra gondolok. Mert én nagyon szeretem a kutyákat.
2013. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szeletelj hagymát! Vagy trancsírozz szét egy bogyiszlói paprikát és kend a szemedbe!
2013. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsolti187 válasza:
az alkohol kihozza az érzéseket igyál be apuddal:)
2013. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!