Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem visszataszító...

Csak szerintem visszataszító a mai szépségideál?

Figyelt kérdés

Most:


[link]


[link]


[link]


[link]


Régen:


[link]


[link]


[link]


2016. ápr. 3. 20:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
A "régen" értelmezhetetlen. A divat - mint mindenben - itt is folyamatosan változik.
2016. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Fulár ***** válasza:
32%
Én is a régire szavazok!
2016. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A szépségideál mindig az, amit az adott kor médiája közvetít. Régen sem az tetszett mindenkinek és ma sem.

Szerencsére senkit nem kényszerítenek arra, hogy ki tetsszen nekik, hidd el, a mai szépségideál sem a férfiak igényét tükrözi, hanem a jelentős divatmárkák igényeit.


Én spec. szerintem egyetlen kor szépségideáljának sem felelek meg, jól néznék ki ha akkor nem tetszenék soha senkinek.


25/L

2016. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén mondva, sem a régi, sem a mostani. Csontvázakat, jobb szeretem a kriptába.
2016. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy változik folyamatosan!Kb. 4 éve ugyan az a divat... nagy bizsuk,asszimetrikus bő ruhadarabok,watterfall kardigánok,extra skinny farmer.Az a tipikus csajos táska tartás... sztem tudjátok mire gondolok.Hosszú EGYENES haj.Annyi,hogy most nem az ombre hanem a balayage a trendi.
2016. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
mindenki úgy öltözködik, meg úgy néz ki, ahogy saját magának tetszik, ahogy jól érzi magát... ha valakinek ez visszataszító, akkor ez van... másoknak meg más visszataszító... nem egyforma az ízlésünk, nem szabad emiatt bárkit visszataszítónak, gagyinak, stb. megbélyegezni
2016. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem a régi se, a mostani se jön be különösebben, bár a mostaniak közül néhánytól tényleg undorodom is.

Ez van, nem muszáj követni, ha neked más tetszik (vagy ha nő vagy, akkor ha másképp nézel ki), akkor sincs semmi gond.

2016. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Már nem azért, de vicces egy Keira Knightly képet betenni mint a "régi szépségideál" illusztrációját! :-)))

( De Winona Ryder sem lesz régi szépségideál attól, hogy régi jelmezbe öltöztetik!)

Nézz meg pld. egy Rubbens festményt, hogy megtudd, mi volt akkor a szépségideál:

[link]



Egyébként a kérdésed totál értelmetlen.

Az ízlés szubjektív dolog, amiről értelmes ember nem nyit vitát.

Másrészt, a mai szépségideál "bemutatására" linkelt képek nem mások, mint annak illusztráció, hogy szerinted mi ma a szépségideál.

Nekem speciel egyik sem tetszik.

2016. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Nekem az 5 évvel ezelőtti "divat" tetszett nagyon.Hullámos (nem mesterséges) hosszú hajak egy kis melírral,rövid szoknyák laza csukákkal,és szép mintás vagy félvállas felsőkkel (jewelry bizsuk nélkül).Nem túlzásba vitt,de mutatós sminkekkel.

Ezek a lányok már eltűntek :(

2016. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Miért lenne értrlmetlen a kérdésem? "Csak szerintem visszataszító a mai szépségideál?" - kérlek fejtsd már ki akkor, ez a kérdés miért értelmetlen.

A másik hogy nem a "régit" illusztráltam képekkel, hanem fordítva. A képeken van a hangsúly, és az régen volt.

Kössetek bele még esetleg valamibe.

2016. ápr. 3. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!