Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már nagyon beteges vagy...

Ez már nagyon beteges vagy csak szerintem? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Az van,hogy eléggé kínos helyzetekbe hajszol (de csak számomra) ez az egész. Rosszul érzem magam tőle és nem hiszem,hogy túl természetes lenne. A probléma az,hogy mostanában elkezdtem undorodni a férfiak érintésétől. De olyan szinten,hogy mikor mondjuk a buszon egy fiú hozzám ér esetleg a kezével vagy a lábával akkor rögtön az taszítani kezd és undorodni kezdek. Ez akkor a legrosszabb ha testnevelés órán rosszul hajtom végre a feladatot és a tanár segít. Ez azt jelenti,hogy mondjuk egy judo bukfenc bemutatásánál fölém hajol (ami már most nagyon undorító helyzet) és megfogja a fejem,a lábam,a kezem. Persze ő csak a helyes technikát mutatja meg,de ez akkor is túl közvetlen és...fujj! Ugyanez van ha más férfi vagy idősebb fiú ér hozzám. Mostanában pedig még az is zavar,ha csak néznek,mondjuk egy idősebb férfi,őket kiváltképpen taszítónak találom. Nem gyűlölöm a férfiakat,van 2 fiú barátom és jól kijövök velük...de ez más. Bár ha visszatekintek,ők sem értek még hozzám egyszer sem,talán ezért lehet,hogy jóban vagyok velük. Azonban a családdal más a helyzet,apu meg az öcsém részéről nem így reagálok,de távolabbi rokonok esetén már én is hátrálok. Szóval ez lenne az én gondom. Így számomra elég kényelmetlenek a mindennapok,ezen lehetne segíteni?

Azt még leírom,hátha lényeges,hogy leszbikus vagyok,de csak 15 éves,viszont már egy jó ideje vonzódom a lányokhoz,már 12 évesen is az osztálytársnőimet nézegettem. Egyszer volt egy fiúm,de vele a pusziknál nem jutottunk többre,és visszatekintve mikor adott egy puszit az is kicsit visszataszító érzés volt. Ez lenne a nagy helyzet,tudnátok segíteni?



2015. febr. 19. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, beteges, és nem ártana egy pszichológust felkeresned.
2015. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz. És fizeted nekem? Nem egy olcsó mulatság...
2015. febr. 19. 18:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Beteges, és ezen mi nem fogunk tudni segíteni.
2015. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs senkinek semmi ötlete?
2015. febr. 19. 18:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs, mert vagy segítesz magadon, vagy szakemberhez fordulsz. Tőlünk nem tudom, mit vársz, de ez távgyógyításban nem működik, komolyabba annál.

(És nem a leszbikusságra gondolod, hanem az undorodra. Én pl. hetero vagyok, de ettől függetlenül nem undorodom attól, ha egy azonos nemű ember véletlenül hozzám ér...)

2015. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz,csak én úgy voltam vele,hogy majd elmúlik,de nem. Nincs ötletem,hogy hogyan segítsek magamon,szakember meg drága...és nem vagyunk anyagilag felemelkedve.
2015. febr. 19. 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Ingyen is lehet pszichológushoz fordulni tudtommal.
2015. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem beteges, ez egy fóbia. Olvastam egy cikket, amelyben az állt, hogy a kamasz lányok 1/5 nem viseli el a erôsebbik nem érintését/kozeledését. Ajánlatos pszichológushoz fordúlni és ne aggodj a kolcségek miatt, az egészségbiztosító minden orvosi kolcséget fedez.
2015. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem meg a hüllőképű fószerek visszataszítóak, akik képesek hozzámszólni az utcán. Tegnap egy fogatlan torz képű vízszerelő is megpróbált felszedni. Na ne már.

A páromat szeretem. Az ilyen gusztustalan idegenek nem értem hogy mit képzelnek, hogy mért nincs nekik önkontrolljuk, mért nem néznek tükörbe? Ha egy ilyen hozzámérne, egy hétig rosszat álmodnék az biztos.

2015. febr. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem fizetem, mivel a te érdeked, hogy értelmes ember váljon belőled. Tudod, engem egyáltalán nem fog érdekelni, ha egy elmeroggyant ember lesz belőled pár éven belül. Nekem az életem nem lesz rosszabb attól, hogy neked soha nem lesz családod, bár ha tényleg leszbikus vagy, akkor ez téged sem fog zavarni. (Mondjuk a leírásod alapján inkább vagy biszex.) Az én életem egy cseppel sem lesz rosszabb attól, hogy te a munkádat sem fogod tudni rendesen végezni, mert tudod, nagyon kicsi rá az esély, hogy olyan munkahelyet találj, ahol a 10 méteres környezetedben soha egy férfi sem fog tartózkodni. Sőt, ahogy látom, a fóbiád egyre nagyobbá kezd válni, először csak az érintéstől féltél, most már az is zavar, ha valaki rád néz, a következő meg az lesz, hogy az is zavarni fog, ha a közeledben tartózkodik.

De te tudod, ha nektek sok pár hónapon át havi 10 ezer forint azért cserébe, hogy értelmes ember váljon belőled, lelked rajta.

De egyébként ha tényleg sajnáltok havi szinten 5-10 ezer forintot arra, hogy mentálisan egészséges ember legyen belőled, akkor mehetsz ingyenes szakrendelésre is a kórházba. Semmibe nem kerül.

2015. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!