Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki férfi létére felteszi...

Aki férfi létére felteszi keresztben az egyik lábát a másikra, az homokos?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 12:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Nem így: [link]


Hanem így: [link]

2016. ápr. 5. 12:42
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Lehet, hogy úgy kényelmes neki.
2016. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Szeritnem VELED valami igen komoly baj van, ha ilyen egyáltalán eszedbe jut!!!
2016. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Ez kábé akkora hülyeség, mint mikor mi kint dohányoztunk a suli előtt és valaki bedobta: Ha egy hímnemű a bal kezében szívja a cigit, az homár.

Az egyik srác is ettől függetlenül egy téli reggelen, azt mondja: Lefagy a kezem már, de nem merem átvenni a bal kezembe a cigit, nehogy melegnek nézzenek.


Wtf? Semmi összefüggés nincs ezek között. Te jó ég.

2016. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de az a férfi, aki azzal foglalkozik, hogy más férfiak hogyan teszik keresztbe a lábukat, na, az egyértelműen akkora homár, mint ide Fokváros...
2016. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is fel szoktam tenni így a lábamat, és nem vagyok homokos.
2016. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
OMG!
2016. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

[link]

[link]

Ha nem ismersz egy szót, írd be a googleba. Életképtelen selejtje a generációnak *sóhajt* xDD

Ezek szerint az a homoszexuális, "akinek érzelmi és szexuális vonzódása kizárólag vagy főként azonos nemű emberek felé irányul".

Magyarul nem, az ilyen idióta felvetések nem egyenlők azzal, hogy a másik nemhez fog vonzódni.

2016. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első változat nagyon furcsa, plusz a műszernek se lenne túl kényelmes, ezért maradok a másodiknál.
2016. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Testbeszéddel foglalkozók mondják, hogy a keresztbe font karok, ill. az egymásra rakott lábak a belső zárkózottság jelei, nem igazán akar az illető megnyílni abban a társaságban, amelyikben éppen van.
2016. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!