Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az fura, ha egy lányt érdekel...

Az fura, ha egy lányt érdekel a csillagászat?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta szeretem,érdekel és foglalkozok vele hobbi szinten,de mindenki rácsodálkozik,ha meghallja. Mi olyan szokatlan benne?

2016. ápr. 5. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura. Ismerek ilyen lányt, és nagyon jól áll neki, hogy ezzel foglalkozik, ígyis szép lány, de ez valahogy nagyon szexivé teszi. Tök szép lány, és mindig olyan képeket csinál magáról, hogy a távcsövével pózol. :D Illetve kirakja a képeit is (sokat kézzel rajzol), és olyan jó, hogy így érdekli, tényleg vonzó, és hozzá tartozik ez az egész a személyégéhez, imázsához. Tök jó az ilyen.
2016. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 zgyzgy ***** válasza:
84%

A szomszédasszonyom csillagász volt.

Sajnos elköltözött.

2016. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokatlan, én is ilyen voltam, csak aztán a természettudományos oldalam helyett a képzőművészeti oldalamat fejlesztettem.
2016. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"mindenki rácsodálkozik,ha meghallja"

Valószínűleg azért, mert általában több fiatal fiút érdekel, mint lányt, de ettől még nem fura, nem kell aggódnod. :)

2016. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, eszembe se jutott, hogy fura lenne, amiért lány vagyok. Az igaz, hogy sajnos manapság alapból kevés az értelmiségi ember, akit érdekel a tudomány. 15/L
2016. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!