Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Szóval közel egy hónapja járok egy fiúval,de nem volt semmi közöttünk ,hisz ő tisztában vele hogy én hívő lányként nem fekszem le senkivel házasság előtt,de ennyi idő után elég volt rájönnöm hogy nem érzek semmit iránta,hogy mondjam el neki hogy ne fájjon? ráadásul én csillagász szeretnék lenni ,nagyon érdekel a fizika,kémia,ezen belül a barátom egy villanyszerelő ő férfiként hogy viselné el hogy én többet fogok keresni nála ha elérem a célomat.

Mert valljuk be őszintén a legtöbb pasi féltékeny ha a lány okosabb és többet keres.



2014. júl. 24. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy havi járás után te már azon gondolkozol, hogy ő majd féltékeny lesz az eszedre, és a keresetedre.

Nem szaladtál előre egy picit?


Amúgy szerintem mondd meg neki simán, neki se lenne felhőtlen az élete, ha még kb 2 évig szex nélkül kellene járnia valakivel. Hiszen egyrészt férfi, másrészt villanyszerelő nem pedig pap. Ez a mai világban már nem divat.


Azt becsülendőnek tartom, hogy nem fekszel le fűvel fával, mert ez tényleg jó, de azért ha meg akarod tartani életed nagy szerelmét, amit úgyis érezni fogsz, add már neki oda magad az esküvő előtt. Ez csak egy ötlet.

2014. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elé állsz,megmondod,hogy te hívő szentlélek akarsz maradni házasságodig,aztán majd meglepődni egy férfi nemi szerven.Édes istenem,de fárasztó...meg hogy ő majd féltékeny lesz a keresetedre,meg arra,hogy okosabb vagy?Téged sem az élethez való hozzáállásodért szeretnek,basszus.Melyik szektához tartozol?Vonulj apácának!És ezt nőként mondom!
2014. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azért még keresgélj egy kicsit. A leveled alapján nem lesz nehéz olyat találni, aki okosabb Nálad - így az egyik probléma már ki is pipálható.
2014. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


"1.Fogalmam sincs hogy gondolkodhat valaki ilyen felfogással mint te. "

Bearanyoztad ezzel a hozzászólásoddal a napom. Jót röhögtem... Még egyszer köszi!


Amúgy egy 36 éves nő vagyok, aki már megismerte annyira a férfi nemet, hogy pusztán jó tanácsként leírjam neked, hogy mire vágynak. Nem az eszedre, azt elárulhatom. Mondjuk azzal nem fogsz pasit találni, ez az eddigiekből tisztán látszik.

2014. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!