Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz, mire gondolsz...

Mit csinálsz, mire gondolsz ebben a pillanatban?

Figyelt kérdés

Szeretek néha belegondolni, mit csinálhatnak éppen mások, mire gondolhatnak, miközben én ezzel vagy azzal tevékenykedem, valahol.. nem is tudom, mi a jó szó rá, de érdekesnek és furának találom, hogy mennyire egyformák tudunk lenni, mennyire hasonlítunk, és mégis mennyire tudunk félni egymástól, hacsak például az ellenkező nemre gondolunk.


Szóval mit csináltok ti épp ebben a másodpercben? Jöhet korral is a teljesség végett :D


22/f


2016. ápr. 5. 21:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Épp azon gondolkozom, én is mennyiszer szoktam ezen gondolkozni.

Amugy gyk-n olvasom a kérdéseket

2016. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:

20F

Falok, es remelem hetente 7× kell majd dolgoznom, es akkor 170e. Ft. Lesz a fizum :D biztonsagi szolgalat vagyok. De azt is remelem nem lesz 7 napos munka, mert sok embernek nem lenne jo. Munkamanias vagyok. Miert nem lehet mindenkinek kulon valasztasa..?!

Ha miattam, akkor ne legyen 7 nap munka masoknak is. De ha lesz en csak orulni fogok neki.

2016. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
76%

Várom hogy a barátom visszaírjon, hogy aztán tudjal menni aludni. (De b*aszik visszaírni xDD)

16/L (just teen things)

2016. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
Zenét hallgatok és várom h a barátom fellépjen Fb-re mert szakítani akarok vele
2016. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozok hogy nezhetsz ki... Es hogy en is ilyen dolgokon szoktam agyalni fel napokat :D
2016. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Én most éppen netezek egy kicsit,mert nagyon nehezen tudom rávenni magam a tanulásra,főként mivel reggel óta csak azon jár az agyam,hogy este megyek egy koncertre. :D

22/N

2016. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm.

Azon gondolkozok, hogy érdemes-e tanulnom a holnapi matek TZ-re, vagy meglesz az 5-ös anélkül is. A tablófotózás is holnap lesz.

Kb. 5 perccel ezelőttig meg végigpityeregtem a napot, most sokminden összejött (a megélhetésünk problémás lesz a mai naptól kezdve; a kutyámat holnap műtik Pesten és lehet, hogy nem jön vissza soha, ha meg mégis, elköltözik és csak nagyon ritkán fogom látni. Jövőre valószínűleg kolis leszek, és akkor anyám tud hosszabb munkaidőben dolgozni, viszont akkor nem maradhat a kutya. Ha meg mégse vesznek fel a koliba, marad a kutya, de sokkal nehezebb lesz fenntartani a szintünket. Nem tudom, melyik a rosszabb.) Teljes a feszültség itthon, amit nehezen viselek. Vizsgák, nyelvvizsga, kutyám, anyám, régi barátaim... Most kicsit úgy érzem, hogy minden széthullik, de majd idővel persze jobb lesz. Biztosan.

Bocsi a nyavalygásért, nem szokásom, de ez most nagyon jól esett. Rettenetesen féltem a kutyámat, már 6 éve velem van és nagyon szeretem.

Meg úgy általánosságában remélem, hogy nem felelek holnap töriből. Nem fogok tanulni rá.

L

2016. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
55%

13-as vagyok xDDD

Vicces a válaszomat olvasni. Most perpill elmélkedek az életemen mert dobtak... Milyen gyorsan változnak a dolgok a világban..:) érdekes

2016. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodom, hogy a fény elenyészik-e az űrben, vagy halad céltalanul, amíg valami elemészti.... Hétfőn meg egészségügyiből vizsgázok, úgyhogy meg kéne emberelni magamat.
2016. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Somlói galuskát eszem az irodában és azon gondolkozom, hogy vajon mikor találkozom egy hozzám illő pasassal.

20/L

2016. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!