Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz, mire gondolsz...

Mit csinálsz, mire gondolsz ebben a pillanatban?

Figyelt kérdés

Szeretek néha belegondolni, mit csinálhatnak éppen mások, mire gondolhatnak, miközben én ezzel vagy azzal tevékenykedem, valahol.. nem is tudom, mi a jó szó rá, de érdekesnek és furának találom, hogy mennyire egyformák tudunk lenni, mennyire hasonlítunk, és mégis mennyire tudunk félni egymástól, hacsak például az ellenkező nemre gondolunk.


Szóval mit csináltok ti épp ebben a másodpercben? Jöhet korral is a teljesség végett :D


22/f


2016. ápr. 5. 21:16
1 2 3 4
 21/36 Blade Bone ***** válasza:

Kiterültem az ágyra, mert elfáradtam, el kellene mennem boltba is, dee meg kell még várnom a postást is, mert már ideje lenne feladni a csekkeket, amit már vagy 3 hete odázok. :D De ma talán összejön. :P

Akkor még hallgatom a Natgeot, amin épp aranyat ásnak, a gondolataimat meg lekötik a nőügyek, kicsit elegem is van belőlük, mert sokuk túl nagyképü, meg nem ismerik be ha tévednek, mindig neki van igazuk... Ha okos vagyok és engedek, a szamár akkor is én vagyok. :/ Kicsit unalmas már, hogy mindig vinni kell a hátamon a mások magánéletét, :S persze szívesen hallgatom, nem is ez a baj, hanem hogy ők többnyire semmit nem tudnak tenni az én életemhez. :/

26F

2016. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

hogy mi a banatert nem tanulok, miközben itt vannak a vizsgak


L

2016. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Ülök a házban egy rakat doboz között az ágyon és várom haza anyámékat, hogy pakoljuk a dobozokat a kocsiba. Közben unalomból feljöttem gyk-ra. És azon gondolkodom, hogy milyen lesz az újdonsült nevelőapámmal lakni meg elköltözni, meg hogy összeismerkedek-e egy helyes szomszédfiúval az új lakásban😂😂 xD

(Kérdező! Te olvasod még ezeket a válaszokat? :D)

2016. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Persze, hisz ki is emelem a kérdést néha, és ne reménykedj annyira, én is bizakodtam ebben, persze az ellenkező nemmel, mikor új házba költöztünk X éve, erre kaptam egy 70 éves bácsit, meg egy családot fiúgyerekkel, akiket az utcán nem ismernék fel, annyira nem látom őket kb soha :D


Természetesen köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, jó olvasni őket, és hogy válaszoljak, én épp gerinctornára kerestem rá, és megcsináltam egy gyakorlatsort videó alapján, mert eléggé fáj a hátam, dokihoz viszont lusta vagyok elmenni, aztán csekkoltam, felelt-e esetleg valaki a kérdéseimre :D

2016. jún. 21. 17:50
 25/36 anonim ***** válasza:
Épp felelevenítettem magamnak a tegnapi álmom emlékeit, és azon röhögök. :D Pedig jó kis álom volt, aztán telefoncsörgésre ébredtem. :/
2016. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
23%

Éppen ülök az ágyamon, fel van pakolva a hátam mögé egy rakat párna, müzlit eszek és narancslevet iszok:D és azon gondolkodom hogy találok-e helyes fiút holnap a Balatonon:$

14/L

2016. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Az előbb csokit ettem, most csak zenét hallgatok, és azon filozofálgatok, hogy rohadtul aludnom kéne... Úgy 2-3 órája kb. :D Te, kérdező, mit csinálsz?
2016. jún. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó, csak most vettem észre, épp ebben a pillanatban egy mobilos játékkal szórakázom, közben BoJack Horseman-t nézek, és gyakorizom :D sajna ritkább az, hogy egyetlen egy dolog leköt sokáig, így ezeket váltogatom, a horseman amúgy jó, ajánlom azoknak, akik szeretik az animációs sorozatokat! :D
2016. júl. 8. 21:34
 29/36 anonim ***** válasza:
67%

Pár perce olvastam ki Virginia Macgregor Milo szemével a világ c. könyvét. Szerintem nagyon elgondolkodtató,szívszorító,ám mégis szép történet a szeretetről,a kitartásról,és arról,hogy miképp bírkózik meg egy 9 éves kisfiú azzal,hogy minden romba dől körülötte...

Én nagyon sokat sírtam rajta,főleg a végén. :(

13/L

2016. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Blade Bone ***** válasza:
Londoni rémtörténeteket fogok nézni mindjárt. :D Jó lesz. :v Meg azon gondolkodtam, hogy holnap mit fogok sütni. :P
2016. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!