Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz, mire gondolsz...

Mit csinálsz, mire gondolsz ebben a pillanatban?

Figyelt kérdés

Szeretek néha belegondolni, mit csinálhatnak éppen mások, mire gondolhatnak, miközben én ezzel vagy azzal tevékenykedem, valahol.. nem is tudom, mi a jó szó rá, de érdekesnek és furának találom, hogy mennyire egyformák tudunk lenni, mennyire hasonlítunk, és mégis mennyire tudunk félni egymástól, hacsak például az ellenkező nemre gondolunk.


Szóval mit csináltok ti épp ebben a másodpercben? Jöhet korral is a teljesség végett :D


22/f


2016. ápr. 5. 21:16
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Sárgadinnyét eszek.
2016. júl. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Ilyen kesön sárgadiénnyét enni?!:O


Én most csináltam magamnak tortiját :D

2016. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor lettem éhes. Egyébként is, az inkább korán van. :D Fél 5-kor már mentem futni.
2016. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
zsibizni kéne..
2016. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Az egyetlen barátnőm hogy reagálna a halálhíremre. Kor nem számít/L
2016. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hogy a voltbarátom mit fog szólni, amikor elmondom neki, hogy valójában miért szakítottam vele anno.
2016. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!