Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy csinaljam?

Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!! :)

Ket fontosabb kerdesem lenne!

Az egyik:

Hamarosan pontosabban par napon belül új munkahelyem lesz egy vegyes kereskedesben leszek elado.Csak az a baj hogy nagyon csendes visszahuzodo vagyok

Ami itt ugye nem jo mert ugye itt lesznek akik ittasabbak lesznek,es hat erelyesebbnek kell lenni.Mit tehetnek hogy ezen valtoztatni tudjak ilyen rövid idő alatt?? :)

A màsik:az elozö munkahelyemen egy nagyobb uzletlancban a hentesaruknal voltam itt viszont az idő nagy reszeben egyedul leszek

Hogyan tudnam gyakorolni meg itthon a visszaadast?Marmint hogy mennyi jar vissza hogy azonnal ravagjam ne keljen sokat gondolkozni?? :)

Elöre is köszönöm!!! :) :)

20/L



2016. ápr. 6. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs olyan pénztárgép, amely kiírja, hogy mennyit kell



visszaadni, akkor írd a tételeket, és írásban add össze! Biztosabb, mint fejben számolni.

Én jobban szeretem a csendes eladót, mint aki mindig poénkodik, kellemkedik. Nem baj az, ha visszahúzódó vagy. Az ittas egyénre meg nem lehet előre felkészülni. Attól függ minden, mit produkál. De legyen mobil a zsebedben!

2016. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!