Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elég depis vagyok kicsit. Mit...

Elég depis vagyok kicsit. Mit tehetek? Hiányzik a gyerekkorom és a legjobb barátom.18f vagyok és a barátnőmet is hanyagolom az utóbbi időben. Nem érdekel ez a felnőttesdi meg a dugás sem.

Figyelt kérdés

Egy filmet ha megnézek amiben fiatalabb kölykök vannak akkor tökre sírok mert hiányoznak a barátok - mind se**fej felnőtt lett- és hiányzik a legjobb fiú barátom akivel annyira szerettük egymást hogy gyak egymás nyakába ugrottunk amikor megláttuk egymást és elterveztük h mindig barátságban leszünk... már nincs Magyarországon :( hiányoznak a kalandok apró kis játékaink is. hiányzik hogy mesét néztünk miközben legóztunk amikor itt aludt stb... mióta elment 3 és fél éve angliába a szüleivel, azóta ez csak erősödött és most már nagyon nagyon depis vagyok. a barátnőm pl nem is érdekel már meg semmi sem...



mit tehetek? mi lehet a bajom?


18f


2016. ápr. 6. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy tudtál becsajozni 18 évesen ilyen mentalitással? :D

Amúgy azon kívül, hogy a barátod elment semmi problémát nem látok a dologban, nyugodtan űzzed a gyerekes hobbijaidat, ha ahhoz van kedved. Én pl. még mindig rajongok a számgépes játékokért, nem érdekel, ki mit gondol. Tedd meg a kötelező teendőket, ami a felnőtt léttel járnak, aztán a szabadidődben nyugodtan tégy amit akarsz.

2016. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és 34/F.
2016. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért csajoztam be mert azt hittem ez majd feledteti, de nem, ráadásul a barátnőmmel össze is vesztem múltkor, mert elmeséltem neki ezt ahogy érzek, és azt mondta hogy szerint "b*zi" vagyok.... és erre kiakadtam :(
2016. ápr. 6. 18:37
 4/4 anonim válasza:

Jó barátnő lehet az olyan aki a saját pasiját b*zinak hívja. Szerintem nincs azzal baj ha hiányzik a legjobb barátod. Nem szoktatok beszélni neten vagy telefonon barátoddal? vagy skype?


14/L.

2016. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!