Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet ebböl komoly kapcsolat?...

Venuss kérdése:

Lehet ebböl komoly kapcsolat? Férfiak véleménye érdekel, de természetesen várom a nöi hozzászólásokat is! 28/L

Figyelt kérdés
Rövid elözmények: A volt párommal 6 évig voltunk együtt, egy ideje elég rosz volt a kapcsolatunk. Kiköltöztünk Londonba együtt, gondoltam itt majd jobb lesz, de sajnos itt végül még jobban eltávolodtunk egymástól. Megismerkedtem egy fiuval, helyes, szimpatikus volt.. Össze is jöttünk.. Tudta hogy nekem van barátom és megbeszéltük, hogy a mi kapcsolatunk akkor olyan "barátok extrákkal" kapcsolat lesz.. kb. egy honap "barátkozás" után szakitottam a párommal, merthát ugye ez igy nem mehetett tovább, mivel megcsaltam a kapcsolatnak jövöje nincs, és az érzelmek is elmultak.. azóta még mindig tart ez a "barátok extrákkal" kapcsolat, kb 3 honapja.. picit több... nem merek rákérdezni hogy most mit is várjak töle, nem akarom elijeszteni, mert ugye megbeszéltük.. lehet ö azt gondolja hogy 6 év után nekem is szükségem van egy kis szabadságra.. de igy már más, lassan kezdek többet érezni. És érzem a szavaiból hogy néha néha bizony féltékeny... most akkor mi van??!! Szerintetek lehet ebból komoly kapcsolat? én 28, ö 31 éves.. Köszönöm a válaszokat :-)

2014. nov. 9. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg neki jó a jelenlegi helyzet, közelíteni meg nem akar, hiszen tudja, hogy ha amazt megcsaltad, őt is ugyanolyan gátlástalanul megcsalnád. Az embernek utólag ritkán nő gerince.
2014. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz :-/
2014. nov. 9. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze,, hogy lehet komoly kapcsolat.Lehet ad neked idõt,hogy gondolkodjál.Nem kell el sietned.
2014. nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 viktorvarga ***** válasza:
hát lehetni lehet,de nem irigyelném a gyereket
2014. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá. Három hónap eltelt, te szeretnél tovább lépni, ez szerintem érthető.

Nekem volt egy pasi, akivel így kezdtük, meg is beszéltük. Néha azért rá-rá kérdezgettem, de különösebb probléma nem volt abból, hogy megkérdeztem. A végén beleszeretettem, úgy is viselkedett velem, mintha járnánk (fokozatosan, mindig egyre többet), szerintem jártunk, szerinte nem.

2014. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
Ha többet akarsz ettől a helyzettől akkor az őszinteség irányába kellene menni, nyílt kártyákkal játszani. Ha erre képesek vagytok, az egy jó érv a stabil kapcsolat kiépítése mellett.
2014. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezz ra, hogy hogyan tervezi tovabb.
2014. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy megcsaltam vele az exemet, de utàna lèptem is.. otthagytam! egy honapig tartott, hogy elköltözzek töle, hogy talàljak szàllàst! èn öszinte vagyok, remèlem ö is, èn szeretnèk komoly kapcsolatot vele... az idö majd ugyis eldönti.. csak türelem kell kivàrni..
2014. nov. 10. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!