Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen? Nem tudom...

Miért vagyok ilyen? Nem tudom sokszor kontrollálni magam. Ha valami vicces elkezdek nevetni még akkor is ha nem akarnék senkit sem megbántani ha örülök akkor meg ugrálok és elég őszinte is vagyok.18f

Figyelt kérdés
ez elég gyerekes tudom, de valamiért ilyen vagyok. Pl amikor a liftben voltam múltkor, beszlt egy kínai, és elkezdett kínaiúl beszélgetni telefonon, én meg nem tudom miért de nem bírtam ki és elkezdtem nevetni, de nagyon durván, pedig nem akartam megbántani mert egy kedves nő de hihetetlen vicces volt az a csing csung csung.... máskor meg amikor örülök az áruház közepén ugrándozva törtem ki örömömben.... ez miért van?
2016. ápr. 6. 23:11
 1/5 elwera ***** válasza:

Régen suliban egy cgány csaj csinált valami hülyeséget, én pedig hangosan nevettem rajta. Azon nevettem amit csinált, nem magán a csajon, de ő nem tudott különbséget tenni e két dolog közt, hiába mentegetőztem. Azt mondta hogy kinevettem őt és szünetben meg fog verni, amikor kilépek a teremből. Persze nem vert meg, mert egy olyan osztálytársammal mentem ki, aki nagyobb darab volt és azt mondta, hogy majd ő megvéd :)


Szóval vigyázz ezzel a röhögéseiddel, néha érdemes visszafogni, mert sosem tudhatod ki akar majd megverni egyszer miatta.

2016. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a baj az hogy hiába próbáltam visszafogni nem sikerült.... :S
2016. ápr. 6. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem szocializálódtál megfelelően, vagy nekem tudod kontrollálni az érzelmeiket. Nem nevetünk senkin, amiatt ahogy beszél/kinéz stb., főleg nem az adott ember előtt. Normális ember vissza tudja fogni magát, még ha először nevetne is. Áruház közepén sem ugrándozunk, mert 18 évesen nem viselkedünk úgy, mint egy 5 éves. Gondolom ez csak 2 példa a sok közül. Szakemberen kellene elgondolkodni.
2016. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érzelmeidet akart lenni
2016. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen csak 2 példa volt. de NEM direkt nevetek. amúgy aspergerem van.
2016. ápr. 6. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!