Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a dolgok, amiert egy...

Mik azok a dolgok, amiert egy egyetemista fontos, ertes embernek erezheti magat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiatal gimis, kozepiskolas lany van, akik annyira nagyra tartjak magukat, holott 18 evesen nem sokat tettek le az asztalra, buliznak, pasiznak, vasarolnak, furodni jarnak, apuci kocsit vesz nekik, villognak a ruhaikkal, amit vettek, de tobb semmi.

En soha nem tudtam ilyen lenni. Ha ossze is akarnam hasonlitani magam veluk, en 23 evese azert jopar dolgot ateltem mar, tapasztaltam mar, es nem egy helyzetben helytalltam, megsem tudom magam ertekesnek erezni.

Mit tegyek?

23L


2016. ápr. 7. 11:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*ertekes
2016. ápr. 7. 11:10
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kétdiplomásként,családanyaként+nőként sokat tettem le az asztalra.Sosem dicsekedtem,tettem a dolgom. 2hónapja vagyok munkanélküli,na azóta tudom,milyen xar embernek lenni. Semmit sem számít,hány évig voltál jó.
2016. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mivel nem ismer itt senki, nincs hogy egekig magasztaljanak. Nem is ezt vartam, de mindenki magabol indul ki.

Mi a kerdes? Ott irja!? Otleteket varok, tanacsokat. Nem lehuzni probalo kommenteket.

2016. ápr. 7. 11:12
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy meg mindenki értékes szerintem,aki jól végzi a dolgát,végzettségtől teljesen függetlenül,hisz mindenkire szükség van. Hogy nézne ki egy rendelő a takarítók munkája nélkül? Becsüld a kitartásukat! Én azt teszem.
2016. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megmondom: attól, hogy saját magával törődik és nem mások életmódját fikázza. Ennyire egyszerű.
2016. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne hasonlítgatásból indulj ki az önismeretnél! Az önismeret az önbecsülés és az önbizalom alapja.

2...... majd akkor, ha ezt értékes hsz.-nek nyilvánítod, és érdekel a további

2016. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem meg mindenki maganak tudja megitelni hogy ertekes-e sajat maga. mindenki tudja hogy min ment keresztul miket kellett legyoznie mennyit kuzdott azert, hogy ott legyen ahol van. senkinek se kene mast meregetni eteren. mindenki sajat sorsa kovacsa.

kutyafule, az, hogy most munkanelkuli vagy, csak egy allapot. lesz ez meg igy se :)

2016. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Csinálj önismereti klubot
2016. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Nem igazán értem, mi a célod azzal, hogy a tehetősebb fiatal lányokat pocskondiázod. Ha csak ettől érzed magad jobbnak, akkor nem a világgal van a baj, hanem az önértékeléseddel. Egészséges énképű ember nem tol le másokat, hogy magát fel tudja emelni. Foglalkozz magaddal meg azzal a jópár dologgal, amit tapasztaltál, a tiniket meg hagyd békén. Nem mindenkinek egyforma az élete, nem mindenki azonos családi háttérből jön, van, aki kap kocsit, van, aki nem, de csak azért, mert idősebb vagy meg egyetemista, még nem fogsz csillogósabbat szarni, mint egy 18 éves, aki még a szüleitől függ.
2016. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Senki sem értékes önmagában azért,mert tanul,mert egyetemista. Ez nem rang,ez egy állapot. Attól lehetsz értékes,ha közösséget vagy képes építeni,a tagokat megtartani,és célokat teljesítesz.
2016. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!