Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FONTOS. Más is járt már így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS. Más is járt már így? A barátnőm egyetemista és én meg most bunkónak érzem magam mellette amiért nem akartam egyetemre menni. Úgy döntöttem jelentkezek, vagy ne?

Figyelt kérdés
18 vagyok már érettségiztem - IGAZA VOLT a sok hülyének aki aztmondta mindig ,hogy "ajj hát tanulni kellene kisfiam mert így mi lesz bla bla bla" de saját kárán tanul az ember így elhanyagoltam a sulit ugyan az érettségim jó lett - NULLA tanulással meg aztán fantasztikus - a jegyeim már nem ezért nem is jelentkeztem sehova inkább maradtam egy szakon (ami elképesztően nem érdekel) és azon morfondírozok mit kezdjek az életemmel. Ezen hasznos tevékenységen és a barátnőmön kívül azthiszem semmi nem érdekel :/
2012. okt. 1. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval az alap szituáció ,hogy az "új" barátnőm idősebb nálam már 2 éve egyetemista természetesen az egyik legjobb(legalábbis ahogy ők gondolják) egyetemen van és mivel nagyon kedves szóval nem mondta ,hogy gáznak tartja amiért én nem tervezem ,hogy egyetemre megyek DE tuti így gondolja én átlátok rajta. Ebből még lehetnek viták sőt szerintem nem is gyengén tehát ez elég fontos nekem.
2012. okt. 1. 20:06
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyébként nem vagyok hülye gyerek ezt mindig is hallgattam akármilyen teszt volt az nekem lett a legjobb tájékozott vagyok , művelt olyan téren amit rohadtul nem gondolnának rólam. Viszont nagyon zavar ,hogy egy bunkónak érzem magam és csak azért mert én nem járok valamelyik pucc egyetemre Pesten és tanácsot szeretnék kérni érdemes e belekezdenem ilyesmibe? DE tényleg csak normális választ szeretnék egy kívülállótól és nem csak annyit hogy menjél mer jó vagy ne menjél csak a csaj miatt.

Én igazából lesz*rom hogy most járok e valahova - fizetős is játszik bár az elég cink – mert apámmal azért elég anyagi jólétben élünk többek között talán innen a felelőtlenségem. Lényeg ,hogy szeretem a kiscsajt és ez az egyetlen kapcsolatunkat megmételyező dolog meg akkor az is jó lenne hogy én ugyan feltudok menni Pestre hááát igazából minden nap felmehetnék ha arról lenne szó de általában csak hétvégén találkozunk és ha én is ott laknék az mégiscsak más lenne.

2012. okt. 1. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a lányt nem tekintjük, akkor saját magadtól mik a terveid a közeljövőre, mire vágysz, mivel akarsz foglalkozni?
2012. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is érettségim van,mert lusta dög voltam tovább tanulni,de mindig diplomás barátnőm volt. És büszke voltam rájuk,de nekik se kellett szégyenkezni! A műveltségem átlag feletti,meg egy csomó jó tulajdonságom van,amit most nem irkálok,mert nem magam akarom fényezni. Szóval nem a papír számít,hanem a kémia :) Szerintem jelentkezz egyetemre,de ne ő miatta,hanem Magad miatt!
2012. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj ha tanulsz, akkor ne a csajod miatt. Én értem mit akar a csajod, de egy kicsit ő a bunkóbb kettőtök között, hogy ezt így tálalja. Abban egyáltalán ninc siagza, h mindeképp egyetemre kéne menned... Nyilván nem akarja h csak úgy élj a nagyvilágba, aztán te is mondod h ami szakot tanulsz, az nem érdekel, hát ez hosszútávon nem lesz jó.

Milyne szakon vagy most?


Egyáltalán nem fontos egyetmere járni, azért h legyél valaki. Sőt, büfészakra (Corvinus, ELTE BTK stb) inkább semennyire se érdemes, ha nem akarsz hosszútávon munkakereső lenni...

Akkor már érdemesebb egy olyan szakma, ami érdekel és profi leszel benne. Pl villanyszerelő, ács, asztalos, autószerelő - bár ehhez elméletileg nem kell ész, de akinek van, nyilván sokkal jobban boldogul velük :) aztán egszer megnyithatja a sjaát műhelyét, embereket alkalmazzhat... míg egy közgazdász lehet h élete végéig hamburgert fog sütni :)

2012. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress rá neten, hogy milyen szakokra jelentkezhetnél és azt is nézd meg, hogy főleg milyen álláshirdetések kerülnek terítékre.


Egyszer találkoztam egy 23 éves sráccal, aki gimi 3. osztályt végezte. Én akkor 19 voltam, a fősuli első félévét kezdtem (be sem fejeztem, mert igazából a szüleim miatt jelentkeztem)és a csávó teljesen meg volt győződve arról, hogy én lenézem őt e miatt. Pedig elmondta az okokat, hogy miért kellett kihagynia azt a pár évet, de annyira zavarta a dolog, hogy nem is állt hozzám normálisan. És ez meg engem zavart. :(


Ha úgy gondoljátok mindketten, még össze is költözhettek Pesten... de ezt alaposabban meg kell fontolni.


L/20

2012. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!