Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18F Csajok nagyon nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakos Alexander kérdése:

18F Csajok nagyon nagyon fontos kérdés! Kérlek olvassátok el minden féle képen! Nekten lenne szégyenérzetetek vagy bármi más? Mit gondolnátok/éreznétek magatokban ha bele élitek magatokat a helyzetbe?

Figyelt kérdés
18F Tegnap taxiba ültettem egy full részeg csinos 24 éves egyetemista lányt és én úgy láttam mintha tetszenék neki! Úgy nézett rám meg az ölembe akart ülni, bele is ült meg, meg a taxiban és rám feküdt meg hozzám bújt meg mondta hogy öleljem meg és összeölelkeztünk egész szorosan! Egyébként egy buszmegállóban találtam meg full részegen úgy láttam mintha véres lett volna a lába meg is kérdeztem tőle hogy mi de szerencsére vörös bor volt csak! Meg volt egy i phone 4 ese és féltem hogy ellopják tőle ha részeg! Ezért is kísértem haza! Ja meg felhívott egészen a szobájáig és megbeszéltük hogy majd fogunk randizni mert én nagyon kedves aranyos lánynak tartottam és mondtam is neki hogy ha Józan lesz akkor felhívom és megbeszélhetünk egy randit! Erre felhívom ma és azt mondja hogy nem szeretne velem randizni mert igazából már valaki mással randizik! Szerintetek mi lehet a baj? Én arra tippelek hogy szégyen érzete lehet hogy ő full részeg volt! Csajok ha ti full részegek lennétek és valaki haza vinne a saját költségén taxival és tényleg tetszetek egymásnak meg ölelkeztek meg az ölébe akartok ülni akkor ügye ti se találkoznátok velem másnap? Ügye bennetek is lenne ilyen szégyenérzet? Vagy nem jól tippelem?

2013. ápr. 21. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
edd meg az i phone 4-est
2013. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet a szégyenérzet, de az is akár, hogy a részegség miatt jó pasinak látott, így reggel visszaemlékezve meg már nem. :(
2013. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Részeg volt, a portásnak is szétette volna a lábát... nem kell túlbonyolítani.
2013. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
6 évvel fiatalabb vagy és józan, ez a 2 indok amiért nem akar veled randizni
2013. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Annak van szégyen érzete, akinél nem gyakori az, hogy hulla részeg. Aki minden héten 3x megy így haza, az nem fogja kellemetlenül érezni magát.
2013. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy szégyenérzete volt..tudod részegen az ember helyesebbnek tartja a másikat, józanon meg ha visszaemlékszik már kevésbé. Szerintem itt is ez a helyzet.
2013. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj,ezeket a csaj mind full részegen csinálta.szted ő tudatában volt ennek? Vagyis alkohol hatására sok hülyeséget összehordunk...nem értem hogy hihetted h ez komoly.nagyon derék dolog volt h nem hagytad ott az utcán :) ha én lennék a helyében,akk szépen meg is köszönöm,odaadom a taxi pénzt és ennyi. A másik meg h a csaj 6 évvel idősebb...szted egy 18 éves srácra van szüksége? Nem hinném :/ de mindenesetre kedves voltál és örülök h vannak még ilyen emberek.meglepett a sztorid :)) 17/l
2013. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan már. Full részeg volt, szerinted emlékszik egyáltalán az arcodra? Dehogyis. Csak azért bújt, meg azért mondta, hogy randizzatok, mert totál be volt b*szva. Hogyan tetszettél volna neki annyira, hogy ha azt sem tudta részegségében, hogy hol van, meg egy buszmegállóban kapartad össze, nem is ismertétek egymást... ne légy ilyen kis naiv. Amúgy is mit akarsz egy olyan csajtól, aki buszmegekben hömbölög részegen? Az ilyeneket szokták megerőszakolni és kirabolni, mert csak ennyi eszük van...
2013. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Hülye vagy, öcsém. Miért nem varrtad le ott helyben?
2013. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok és nem, nem lenne szégyenérzetem. Ha én úgy döntök, hogy akkor éppen belefér, hogy ilyen kő részegre igyam magamat, akkor nem fogom egy nálam 6 évvel fiatalabb alak miatt sz*rul érezni magamat, max azért verem a fejemet a falba, hogy ilyeneket összehordtam egy kissrácnak.

Nem akar tőled semmit, talán fel sem tűnt neki, hogy ennyivel fiatalabb vagy.

A nők nagyrésze szerintem atom szeretethiányos lesz részegen, te voltál épp kéznél, ennyi. Nem lesz ebből semmi!

2013. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!