Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Boncasztalok a kórház udvarán?

Boncasztalok a kórház udvarán?

Figyelt kérdés

Ezt mégis hogy gondolták? Nevetségesek.


[link]



2016. ápr. 9. 17:20
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem mintha ismertem volna az előzőt, de akárhányszor bekapcsolom a tévét, a Bajcsy van benne a hájfej igazgatójával. Annyira idegesítő hogy ennyire tapad a kamerákra. A tévé meg ezt leadja.
2016. ápr. 9. 23:25
 22/27 anonim ***** válasza:

Vajon miért? :) Vajon kivel mosolyog a kórházi kápolna átadóján?

Politikai hátszéllel került oda, emberileg meg... Vagyis nem is emberileg kellene jellemezni, hanem pszichésen, mint a kórház főig-ek többségét. Mert majdnem mind ilyenek.

2016. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy mást nem láttam így villogni, mint őt. Nem szoktam ilyenekkel foglalkozni mégis tudom ki az igazgató, mert állandóan villogtatja magát a tévében.
2016. ápr. 10. 08:58
 24/27 A kérdező kommentje:
meg ilyen hülyeségeket talál ki, hogy a középpontban legyen
2016. ápr. 10. 08:59
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát még ha élőben ismernéd... Hidd el, ez csak a jéghegy csúcsa.
2016. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
jólvanna
2016. ápr. 10. 09:48
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekkel a "emlék művekkel" semmi probléma nincs. Amúgy is ezeken a kő táblákon még szokott lenni egy lemez tálca szerű. amit könnyebben tudnak tisztítani. Ma már nagyon kevés ilyen beton asztal van. Lassan minden patológián rozsdamentes acélból készült boncasztalok vannak.
2016. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!